+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Antalya bayi toplantısı ve teşekkür

Antalya bayi toplantısı ve teşekkür

BRC Bayi toplantısı 20-22 Şubat tarihleri arasında Antalya'da gerçekleştirildi.
    Toplantı yı organize eden ve bizlere çok yararlı bilgiler sunan, bayiler arasında kaynaşmayı sağlayan başta Sayın Kadir ÖRÜCÜ, GENCİ PREVAZİ, FERDA BEY, SELİN HANIM ve TARIK BEY olmak üzere toplantının gerçekleşmesini sağlayan ve emeği geçen geçen tüm 2A çalışanlarına teşekkür ederim.

Toplantı sonunda Türkiye'de montaj ve satışta en başarılı firmalar plaketle ödüllendirilmiş, birinci olan firma bizzat BRC nin sahibi sayın mariano tarafından İTALYA'ya davet edilmiştir.

Türkiye'de en çok montaj ve satış yapan ANKARA BÖLGE BAYİMİZ MAVİ DENİZLER firmasını tebrik ediyor, başarıların devamını diliyorum.

bir teşekkür de toplantıyı organize eden firmaya. Antalya da güzel bir toplantı geçirmemizi sağlayan organizatör firmaya şahsım adına çok teşekkür ederim.

ŞENOL KARACA
    MAKİNA MÜHENDİSİ
    EYLÜL 2000 OTOGAZ ANKARA
    www.eylul2000otogaz.com

Cevap: Antalya bayi toplantısı ve teşekkür

Alıntı eylul2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BRC Bayi toplantısı 20-22 Şubat tarihleri arasında Antalya'da gerçekleştirildi.
    Toplantı yı organize eden ve bizlere çok yararlı bilgiler sunan, bayiler arasında kaynaşmayı sağlayan başta Sayın Kadir ÖRÜCÜ, GENCİ PREVAZİ, FERDA BEY, SELİN HANIM ve TARIK BEY olmak üzere toplantının gerçekleşmesini sağlayan ve emeği geçen geçen tüm 2A çalışanlarına teşekkür ederim.

Toplantı sonunda Türkiye'de montaj ve satışta en başarılı firmalar plaketle ödüllendirilmiş, birinci olan firma bizzat BRC nin sahibi sayın mariano tarafından İTALYA'ya davet edilmiştir.

Türkiye'de en çok montaj ve satış yapan ANKARA BÖLGE BAYİMİZ MAVİ DENİZLER firmasını tebrik ediyor, başarıların devamını diliyorum.

bir teşekkür de toplantıyı organize eden firmaya. Antalya da güzel bir toplantı geçirmemizi sağlayan organizatör firmaya şahsım adına çok teşekkür ederim.

ŞENOL KARACA
    MAKİNA MÜHENDİSİ
    EYLÜL 2000 OTOGAZ ANKARA
    www.eylul2000otogaz.com

Sayın Şenol Karaca Antalya bayi toplantısını BRC aile toplantısına dönüştüren 2a mühendislik yönetim kurulu başkanı Sayın Kadir Örücü ve şirket genel müdürü Sayın Genci Pravazi ye ayrıca toplantıda tüm bayilerimizin yakınen tanıdıgı degerli abimiz ve sevgili müdürümüz Ferda temel e,yine toplantı ya emegi geçen Selin hanım,Tarık bey e sonsuz teşekkürlerimizi sunarım.Ayrıca BRC markası adına aramızda bulunan sayın Mariano Costamagna ya da bizlere verdigi destek için teşekkürlerim sunarım.
    Ankara MMO Genel sekreteri ve Eylül 2000 firma sahibi sıfattıyla katıldıgınız toplantımızda birlikte olmaktan onur duyduk,ileriki yıllarda da bu tür organizasyonlarda beraber olmak ve sektörümüzün sorunlarını topluca görüşmek bizleri dahada mutlu edecektir:
    Türkiye genelinde montaj ve satışta birinci olmak firmam adına gurur verci bir olay,önemli olan bu başarının devam etmesidir,bende bu dogrultuda elimden gelen çabayı sarf edecegim.Ankara nın kendine has sorunlarıyla mucadele ederken bu başarıyı elde etmek hiç kolay olmadı.Haksız rekabetin,asılsız ünvanların,rezil montajların,karalama politikalarının,işten anlamayan çakma montajcıların,korsan firmaların,kurtlar sofrasının ortasında BRC düşmanlarının arasında kalmak,bütün bunlara ragmen bu başaryı yakalamak,arslanın agzından ekmegi çekip almak kadar zordu,ama firmam tüm bu zorlukların üstesinden gelmek italya ödülünden daha güzeldi.
    Yüregi temiz ve bizimle olan tüm BRC dostlarına sevgi ve selamlarımı sunarım.

LPG BİZİM İŞİMİZ
    2A

MAVİDENİZLER OTOGAZ LTD.ŞTİ.
    2A MÜHENDİSLİK ANKARA BÖLGE BAYİİ
    www.mavidenizler.com.tr
    0 312 385 9 555
    TUNCAY KARAKOCA
    0532 596 46 93

Ben bir BRC kullanıcısı olarak bugün mavi denizler firmasının Genel Müdürü Tuncay KARAKOCA ile bugün tanıştım ve ilk deneyimlerim olarak bu ödülü gerçekten bilgisi ve bileğinin gücü ile hakettiğine kanaat getirdim. Bir BRC sistemleri takan firma ile 4 aydır yaşadığım sorunlar göz önüne gelecek olursa benim işimi 2 saat kadar bir kısa sürede halletti. umarım bu sorunlu olan firmalar aranızdan ayıklanır...

Kadir beye de teşekkür ederim. Gerçekten böylesine bir gücün başında bu denli işinin eğli insanların olması biz tüketiciler için büyük bir şans olarak nitelendiriyorum. Aydın BAŞDOĞAN...

Alıntı general78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bir BRC kullanıcısı olarak bugün mavi denizler firmasının Genel Müdürü Tuncay KARAKOCA ile bugün tanıştım ve ilk deneyimlerim olarak bu ödülü gerçekten bilgisi ve bileğinin gücü ile hakettiğine kanaat getirdim. Bir BRC sistemleri takan firma ile 4 aydır yaşadığım sorunlar göz önüne gelecek olursa benim işimi 2 saat kadar bir kısa sürede halletti. umarım bu sorunlu olan firmalar aranızdan ayıklanır...

Kadir beye de teşekkür ederim. Gerçekten böylesine bir gücün başında bu denli işinin eğli insanların olması biz tüketiciler için büyük bir şans olarak nitelendiriyorum. Aydın BAŞDOĞAN...

Aydın bey sizinle tanışmak benide çok mutlu etmiştir.Özellikle sorununuzun çözülmesi beni dahada mutlu edecektir,şahsım adına sektördeki bu deneyimleri üç beş ayda edinmedim,tam on üç yıldır,özellikle BRC markası ile çalışarak ürünümüze hakim olmaya çalıştım.Herşeye ragmen sistem üzerinde ögrenilecek ve kat edilecek hayli mesafe var,bunun için araştırmacı ve dogru bilgi sahibi olmak zorundayız.Ben almış oldugum ödülleri hiç bir zaman reklam malzemesi olarak kullanmadım,sadece bu onuru sürekli taşımayı kendime hedef seçtim yine öyle olacak.
    Sorunlu firmaların bir gün mutlaka aramızdan temizlenmesi gerektigi konusunda size sonuna kadar katılıyorum ve öyle olacagını düşünüyorum.
    Ayrıca 2a mühendislik alanında Türkiye nin en profesynel firmasıdır,sadece tüketicinin degil biz gerçek bayiler içinde bu bir şanstır,birlikte hareket ederek Ankara daki çakma montajcılarını önünü keserek BRC ürününün kalitesine yakışır bir oluşum yaratacagız.
    kazasız mutlu günler dilerim.

LPG BİZİM İŞİMİZ
    2A

MAVİDENİZLER OTOGAZ LTD.ŞTİ.
    2A MÜHENDİSLİK ANKARA BÖLGE BAYİİ
    www.mavidenizler.com.tr
    0 312 385 9 555
    TUNCAY KARAKOCA
    0532 596 46 93

]SAYIN, TUNCAY BEY BEN ÇOK TESEKKÜR EDERİM. ARACIMI PLANLADIĞINIZ GİBİ KISA SÜREDE VE ZAMANINDA BÜTÜN SORUNLARINI GİDEREREK BANA TESLİM ETTİNİZ.
    BU SEKTÖR SİZİN BİLGİ VE BECERİNİZDEN BİR 13 SENE FAYDALANMIŞ UMARIM MAVİDENİZLER FİRMANIZDAN ÇOK UZUN YILLAR BİZ TÜKETİCİLER VE 2A MÜHENDİSLİK FAYDALANIRIZ.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler