+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: lpg fitresi

lpg fitresi

lpg fitlresinin önem derecesi nedir acaba ben 2 kes bakıma gittim lpg fitresinin adını ağzına alan olmadı bende bişey demedim yani çokta önemli değilmi yoksa olmassa olmaz bi parçamı ben aracı 2. el aldım ve sanırım 15 20 bin km dir değişmemiş lpg fitlresi. bu durum sizce nasıl.

Cevap: lpg fitresi

Fitrelerin 10 bin km'de değişmesi gerek.Aksi durumda sorun çıkartabilir.
    İyi çalışmalar

Filtreyi geçen gün 15000 km kullandıktan sonra değiştirdim. Kullanımı çok değiştiriyor, daha keyifli, daha atak bir kullanım sağladı. Kullanırken fark edilmiyor değiştirince anladım.

Alıntı onurb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    lpg fitlresinin önem derecesi nedir acaba ben 2 kes bakıma gittim lpg fitresinin adını ağzına alan olmadı bende bişey demedim yani çokta önemli değilmi yoksa olmassa olmaz bi parçamı ben aracı 2. el aldım ve sanırım 15 20 bin km dir değişmemiş lpg fitlresi. bu durum sizce nasıl.
    adı üzerinde filtre yanı motora giden gazın içinde yabancı madeler olduğunda bu filtre süzer .zamanla bu filtre yabancı madeleri ayırdıkça gazın geçme akışkanlığı düşer vede zamanla olmadık problemler baslar.eğer bu filtre değişmez ise aşırı kırlılıkten dolayı filtre edemez duruma gelir ve yabancı madeler ilk önce lpg enjektörlerinin çalışmasını bozar yada motora cıddı zarar verir.filtreler kesinlikle gereksiz önemsiz diye hitap edilmemeli lpg kıtının her bır parçasının büyük önemi vardır.bilginize
    :PDT_95:

filtrenin fiyatı nedir?

Alıntı dralper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    filtrenin fiyatı nedir?
    LPG valfinin içindeki filtrenin değişimi dahil 20 tl dir, (DEĞİŞİM KM. Sİ 50 000 DİR)

FJ-1 filtresinin değişimi 30 tl dir (DEĞİŞİM KM. Sİ İLLERDEKİ GAZ KALİTESİNE BAĞLI OLARAK DEĞİŞİR, GENELDE 10.000 KM. DE BİR KONTROL EDİLMELİ GEREK GÖRÜLDÜĞÜNDE DEĞİŞTİRİLMELİDİR.)

PERİODİK BAKIMLARDA TUNAP KATKI MADDELERİNİ KOYDURMAYI İHMAL ETMEYİN

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler