+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: sabahları titreyerek çalışma

sabahları titreyerek çalışma

sevgili arkadaşlar ve 2a personeli aranıza yeni katıldım hepinize iyi forumlar benim öğrenmek istediğim aracım 93 mod samara düz sistem lovato marka lpg var araç ısınsada eksozdan beyaz duman eksik olmuyor ve lpg kokusu var ilk çalıştırmada titreyerek çalışıp hemen düzeliyor sebebide bujilerin ıslanması benim esas merak ettiğim regülatör üstünde bulunan su kanallarında dolaşan su lpg emilimiyle birlikte motora gitme ihtimali varmıdır azda olsa araçda su eksiltme yok belirgin bir biçimde yağa su suya yağ karışma yok hararet yok ilgilenirseniz çok sevinirim teşekkürler

Cevap: sabahları titreyerek çalışma

Alıntı comtan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sevgili arkadaşlar ve 2a personeli aranıza yeni katıldım hepinize iyi forumlar benim öğrenmek istediğim aracım 93 mod samara düz sistem lovato marka lpg var araç ısınsada eksozdan beyaz duman eksik olmuyor ve lpg kokusu var ilk çalıştırmada titreyerek çalışıp hemen düzeliyor sebebide bujilerin ıslanması benim esas merak ettiğim regülatör üstünde bulunan su kanallarında dolaşan su lpg emilimiyle birlikte motora gitme ihtimali varmıdır azda olsa araçda su eksiltme yok belirgin bir biçimde yağa su suya yağ karışma yok hararet yok ilgilenirseniz çok sevinirim teşekkürler
    soguk havalarda ve sabah ılk calısmalarda bu sekılde beyaz duman normal vede ısınana kadar rolantı dusuk olur vede tıtreme yasarsınız
    bujılerın ıslanması motorunuzun ıc yapısıyla alakalı
    subab lastıklerınıze baktırın
    YERİN KULAĞI VARDIR
    AMA BEN YERMIYIM YEMEM!!!

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler