Merhaba arkadaşlar,
benim 2008 temmuzda aldığım chevrolat laceeti marka aracım var.
Aracı ilk aldığımda lpg de sorun yaşamıştım.Nazilli BRC servisi ve Aydın BRC servisi yardımcı olamadı.Tek savları montajı biz yapmadık oldu.O zamanda sorunun CEREN oto çözü.
Arabanın bakım zamanı geldi bakımı AYDIN da yaptırdım.Ama sonra kabus dolu günler başladı.Araç lpg ye geçerken stop etmeye başladı.Tam 2 ay dır bütün hafta sonlarımı araba için harcadım.Ceren otoya da 2 kere götürdüm.En sonunda yine CEREN oto başardı.
Benim teşekkür etmek istediğim aslında CEREN oto Gürhan bey'in kibarlığı güleryüzlü ve samimi oluşudur.Sorun ne olursa nekadar uzun sürerse sürsün işte bu davranış biçimi her sektörde uygulanması gereken davranış biçimidir.Ayrıca kendisinin makina mühendisi olması da kendisine olan güveni kat kat arttırmaktadır.
Bu montajı ben yapmadım diyerek müşterinin yüzüne bile bakmayarak çalışan BRC bayileri de var.2a olarak sizden ricam bu bayileri uyarmanızdır.
En sonunda 2a mühendislik A.Ş firmasından Tarık bey e çok teşekkür ediyorum.Saolsun benim sorunumla birebir ilgilendi.CEREN oto Gürhan bey ile birlilkte sorunu çözdüler.
TEKRAR TEKRAR TEŞEKKÜRLER