+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: aracım çok zor çalışıyor.

Arrow aracım çok zor çalışıyor.

merhaba 1 hafta önce 2006 model 1600cc tvinport motor bir opel satın aldım. araçta bedini marka lpg mevcut. araçla ilgili bir takım sıkıntılarım var yardımcı olursanız çok sevinirim.
    1. araç çok zor çalışıyor veya çalışması için marşı 5-6 saniye basılı tutmam gerekli. bu sadece soğukken değil gün içindede oluyor.
    2. aracın devir ibresi çok hızlı düşüyor. lpg de bazen stop ediyor. benzinde de ibre hızlı iniyor ancak stop etmiyor.
    aracımı hem lpg servisine hemde tamirciye götürdüm lpg servisi aracın lpg sistemi ile ilgili bir sorununun olmadığını söylediler. diğer ustalarda benzin pompası veya enjektör dedi. ancak herhangi bir işlem yaptırmadım çünkü aracın tek sorunu çalışma daha sonra herhangi bir sorunu yok. cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...

Cevap: aracım çok zor çalışıyor.

Aracınızı bir müddet benzinde kullanıp veya kesin teşhis için lpg için benzin enjektöleri bağlantısını orjinal haile getirip sorunun durumuna bakarmısınız.
    İyi çalışmalar

Alıntı nonseyyah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba 1 hafta önce 2006 model 1600cc tvinport motor bir opel satın aldım. araçta bedini marka lpg mevcut. araçla ilgili bir takım sıkıntılarım var yardımcı olursanız çok sevinirim.
    1. araç çok zor çalışıyor veya çalışması için marşı 5-6 saniye basılı tutmam gerekli. bu sadece soğukken değil gün içindede oluyor.
    2. aracın devir ibresi çok hızlı düşüyor. lpg de bazen stop ediyor. benzinde de ibre hızlı iniyor ancak stop etmiyor.
    aracımı hem lpg servisine hemde tamirciye götürdüm lpg servisi aracın lpg sistemi ile ilgili bir sorununun olmadığını söylediler. diğer ustalarda benzin pompası veya enjektör dedi. ancak herhangi bir işlem yaptırmadım çünkü aracın tek sorunu çalışma daha sonra herhangi bir sorunu yok. cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...
    Aracınızın emme manifoltu içindeki kelebekleri kontrol ettirmelisiniz,sanıyorum hava akışı düzenli çalışmıyor,ayrıca bu sistemden kurtulmanızı ve BRC MY 07 ürününü taktırmanızı öneririm,saygılarımla

LPG BİZİM İŞİMİZ
    2A

MAVİDENİZLER OTOGAZ LTD.ŞTİ.
    2A MÜHENDİSLİK ANKARA BÖLGE BAYİİ
    www.mavidenizler.com.tr
    0 312 385 9 555
    TUNCAY KARAKOCA
    0532 596 46 93

bunun yerine dediğiniz kitten taktığım zaman elimdeki bu kiti ikinci el olarak değerlendirmem söz konusu olabilir mi?

verdiğiniz bilgilere ve ilginize teşekkür ederim. dediğiniz gibi yeni bir kit taksam şu an aracımın üstündeki kiti değerlendirmem söz konusu olabilir mi?

aracınızın hava akısmetresını,lambda sensorunu,egzost gaz kelebegını ve rolantı sensorunu kontrol ettırın
    sorununuz buyuk ıhtımalle cozuluecektır
    YERİN KULAĞI VARDIR
    AMA BEN YERMIYIM YEMEM!!!

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler