+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tüp Takmalımıyım?

Tüp Takmalımıyım?

Merhabalar,

2001 Model honda civic 1.6 ies full otomatik bir araç satın aldım.
    Tüp takmakla takmamak arasında tereddütlerim var.
    Araca 4 sene kadar binmeyi planlıyorum ve senelik ortalam 8000-10000 km yapıyorum.
    Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Cevap: Tüp Takmalımıyım?

Ben tak derim, satarken de kolay satarsın..

SAYIN osaglam 4 sene binersen taktırmanı tavsiye ederim zaten 14 15 bin km de amorti yapıyorsun kalan 25000 ne yüzde 30 40 arası hesap yap neredeyse bir araba parası ben 2A DENİZLİ BRC YETKİLİ SERVİSİ YAKINLARDA İSENİZ YARDIMCI Olalım size hayırlı günler 0258 2515542

Valla arkadaşım bendede 2004 full eurocivic var çok düşündüm çok araştırdım çevremdeki arkadaşlarıma danıştım ve daha geçenlerde gözümü karartıp arabaya brc taktırdım ben şuan için çok memnunum artık gözüm benzin ibresinde değil inan bu çok güzel birşey artıları ve eksileri vardır ama uzun vadede maddi olarak artıları daha fazla olacak bunu yeni taktırmama rağmen şimdiden anladım performans dersen hiçbir kayıp yok hatta ben çok şaşırdım ama ilk hızlanması daha da arttı ama ben brc taktırdım diğer markaları bilemem bence pişman olmazsın ne yaparsan yap iyi bir yetkile servise yaptır bu çok önemli montaj iyi olursa problem yaşamazsın

4 sene bir zaman ciddi benzin tüketimi demektir. eğer bu zamanı aynı performansta ve daha az bir yakıt yüzdesiyle geçirmek sizin için daha elverişli olsa gerek. bu konuda brc sistemleri sorunsuz olup güle güle kullanabileceğiniz bir markadır. bu konuda düşüncelerinizi anlıyoruz. ve saygıyla karşılıyoruz. ve lpg montajını aracınız için ve hesabınız için tavsiye ederiz. saygılarla

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler