+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: GAZDAN BENZİNE GEÇME PROBLEMİ

GAZDAN BENZİNE GEÇME PROBLEMİ

Sayın 2a yetkilileri aracım vw bora 1.6 otomatik..yaklaşık bir sene önce brc sequent 24. taktırdım.sorunsuz bir 10.000km.yaptım.ancak sonrası hüsran..onbeş günde bir şaşmazdayım. taktırdığım yer ne yazıkkıi 2a yetkili bayii değil..zamanında iyi araştırmadığım için pişman oldum ama neye yarar.
    sorun şu..defalarca ayarlanmasına rağmen araç normal giderken ve bazende ani gaz verdiğimde benzine geçmekte ve gösterge kırmızı olmakta ve sesli ikaz gelmektedir. her seferinde usta makineye bağlayıp test ediyor tamam abi düzeldi diyip savuşturuyor.ertesi gün gene geçiyor. arıza nerede olabilir..lütfen yardım..bu arada aracın termostatını, bujilerini, hava filtresini değiştirdim.boğaz kelebeği temizliği ve adaptasyonu yaptırdım..

Cevap: GAZDAN BENZİNE GEÇME PROBLEMİ

Ankara yetkili bayilerimizden sizen uygun olanına bizim referansımız ile müracaat edebilirsiniz.Uyarı vererek benzine geçmesi lpg basıncı ile ilgili bir sorun olabileceği anlamına geliyor.Saygılar

çok teşekkürler sayın 2a ankarada sizin yetkili servisinizden bana yakın olanına en kısa zamanda gideceğim.çok teşekkürler..

sayın 2Ateknik yetkilileri.. benim sorunumla ilgilendiğiniz için öncelikle size, daha sonra da beni güleryüzle karşılayıp sorunumu dinleyerek çözüm üreten yetlili bayiiniz MOCAN' a çok teşekkür ederim.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler