+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: MIKSER

ARKADAŞLAR 91 MODEL HONDA CIVIC IM VAR. HIC BIR USTA AYDINLATICI BILGI VERMIYOR. BENIM ARABADA CIFT KARBIRATOR VAR. UYGUN MIKSER OLMASI GEREKIYOR. GORUŞ VE ONERILERINIZI BEKLIYORUM

Anasayfamizdaki "Yetkili Bayilerimiz Listesi" nden size uygun olanlarla temasa gecin size yardimci olacaklardir.
    Ayrica HONDA 1988-1991 arasinda 1.2,1.3, 1.4 ve 1.5 modelleri var. Sizinki hangisi?
    Iyi gunler.

Sn. YUNUS050,
    Her yeni mesaj veya cevap icin yeni baslik acmaniza gerek yok.
    Bu nedenle yeni mesajlarinizi ilk actiginiz basligin altina aldik. Konuyla ilgili yazismalarimizi buradan surdurelim.
    Aracinizin mikseri hakkinda pazartesi size bilgi verecegiz.
    Iyi gunler.

02.07.2006 saat:09:27
    KADIR BEY ARACIMA UYGUN IKI ADET MIKSERIN VE BRC KITIN MALIYETI NE OLACAK  .AYRICA TRABZONDA  BRC TAKAN BASAR LPG DE YASAR USTA VAR.ONUNLA TEMASA GECTIM .MOTORU INCELEDI VE UYGUN MIKSER OLMASI HALINDE ARACA KIT TAKABILECEGINI SOYLUYOR.SIZIN GORUSUNUZ NEDIR.ARAC 1.5 VE 16 VALF . IYI GUNLER

02.07.2006 Saat:08.44
    KADIR BEY BENIM SAHIBI OLDUGUM ARAC 1.5 VE 16 VALF. BU ARACA UYGUN SISTEM HANGISIDIR.

SAYIN YETKILI DUYARLILIGINIZ ICIN COK TEŞEKKUR EDERIM. PAZARTESI GUNUNU DORT GOZLE BEKLIYORUM. IYI GUNLER

araci mikseri ile ilgili bilgiyi hala alamadim. lutfen ilgilenirmisiniz

Sn. YUNUS050,
    Italya ya benzer araclar icin uretiminde olan tum mikserlerden siparis ettik. Degisik bir durumla karsilasmayalim diye kontrol acisindan motorun resmini cekip (karburatorleri gosterecek sekilde) bize gonderebilirmisiniz?
    iyi gunler.

KADIR BEY ,
    INANIN ARACIN FOTOGRAFINI GONDERECEK ZAMANIM YOK.ANCAK SIZE ANLATMAK ISTEDIGIM KONU ŞU: AYNI BENIM ARACTAN ILANLAR VAR VE ARACLAR LPG LI . SIZ DAHI BU ARACIN MIKSERININ ITALYAYA SIPARIŞ VERILECEGINI SOYLUYORSUNUZ.ANCAK TRABZONDAKI YETKILI BAYINIZ BU ARACA BRODWAYLER ICIN UYGUN OLAN MIKSERIN DEGIŞIME UGRATILARAK TAKILACAGINI SOYLUYOR.KI BENIM ARAC CIFT KARBIRATORLU OLDUGU ICIN IKI ADET MIKSERE IHTIYAC VAR.ŞIMDI SIZE SORUYORUM: BRODWAY ARACINA UYGUN MIKSERIN TAKILMASI NE DERECE VERIMLI OLUR.BENIM KAFAM KARIŞTI.TUM IŞI GUCU BIRAKIP ISTANBULA GELIP ARACI SIZI SERVISTE DONUŞUM YAPTIRSAM EN IYISI.BENDEN BU IŞLEMLER ICIN ISTEDIKLERI RAKAM 800 YTL. ODA UYDURMA MIKSERLE.YANI HER ARIZADA NE VERECEGIM BELLI DEGIL.

BEN TEKRAR SOYLUYORUM ARAC IKI KARBIRATORLU .HER  KARBIRATORE IKI GIRIŞ VAR .YANI BIR KARBIRATOR IKI ODAYI CALIŞTIRIYOR( USTA TABIRI).AYRICA SIZDE OLAN MIKSERIN BANA MALIYETI NEDIR. (IKI ADET)
    MOTOR KOD15B2
    1.5  16 VALF SOHC PGM - F1
    1493 92hp@ 6000 rpm
    89 tg@4500rpm

yanitinizi bekliyorum.saygilar

kadir bey lutfen su benim olaya bir aciklik getirin iyi geceler

COK BUYUK YARDIMINIZI GORDUM SAGOLUNNNNN!!!!!!!!

COK BUYUK YARDIMINIZI GORDUM SAGOLUNNNNN!!!!!!!!

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler