+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: aciill vectra c 1.6 comfort yolbigisayarı sorunu

aciill vectra c 1.6 comfort yolbigisayarı sorunu

merhabalar benim aracım vectra c 2004 model 1.6 comfort üzerinde brc my07 lpg takılıdır gayetde çekişi olsun yakıtı olsun cok memnunum bişey sormak istiyorum benim aracımda anlık tüketim tam doğru olarak göstermiyor sanırım çünkü 999.9 lara fırlıyor gaza bastıkça bu oran düşüyor halbuki benim bildiğim gaza bastıkça anlık artar fakat benimkisinde düşüyor yani tam anlamıyla göstermiyor ben bunu bi kaç yere sordum dediler ki 80-100 milyon civarında bi çip gibimidr nedir tam anlayamadım onlarda tam adını bilmiyorlar bi aparatı varmış galiba bunun hakkında bi bilgisi olan varsa aydınlatabilirmi acaba nedir nasıl bunu bi çözüme kavuşturmam gerekiyor?

Cevap: aciill vectra c 1.6 comfort yolbigisayarı sorunu

Lpg montajında yol bilgisayarı ile ilgili herhangi bir müdahale yapılmamaktadı.Ayni durum benzinde kullanımda meydana geliyor mu?Yetkili Opel servisi ile görüşmenizi tavsiye ederiz.
    Saygılar

meydana geliyor mu derken tam anlayamadım? ben opel servisi ile görüştüm bana öyle dediler lpg beyini bozabiliyor yol bilgisayarında sorun cıkartabiliyor fakat bu lpg ile ilgili dediğim gibi bi aparat mı çip mi 80-100 tl arası bi aleti varmış herhalde o takılınca düzeliyor dediler ama onlarda tam aletin ismini bilmiyorlar ondan danıştım sizlere...???

Benzinde ayni durum 10-15 km kullanım sonunda da oluşuyor mu?Test edermisiniz.

Tamam en kısa zamanda test edip bildiriyorum size şimdiden teşekkür ederim...

Alıntı onuroktayy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamam en kısa zamanda test edip bildiriyorum size şimdiden teşekkür ederim...
    arkadaşım o sorunun çözümü tech II cihazına bağlat ve tüketimi galon türünden litreye çevirt düzeliyor lpg ile ilgisi yok . Bende de aynı sorun vardı çözüldü..

ben ankaradayım senin dediğin o tech II olan cihazı nerede taktırabilirim? sende nasıl sorun yaşanıyorduda düzeldi arkadaşım?

Opel servislerinde

teşekkürler kardeşim valla allah razı olsun ne zmndır araştırıyordum bugün itibariyle yaptırdım düzeldi eyvallah

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler