+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BUJI.KATKTI YAGI VE LPG

SAYIN KADIR BEY:
         LPG TAKILAN ARACLARDA BENZINE ORANLA CEKIŞTE DUŞME OLDUGUNU SITENIZDE SIZDEN VE KULLANICILARIN YAZDIKLARINDAN OKUDUM.
         BENIM MERAKIM VE EMINIMKI LPG KULLANICILARININ DA FAYDASI OLACAGINI DUŞUNDUGUM MOTOR KATKI YAGI VE BUJININ CEKIŞI ARTIRACAGI MOTORSILK KATKI YAGI ILE ULTRASONIC BUJI HAKKINDA ARAŞTIRMA YAPIP BIZI AYDINLATIRSANIZ SEVINIRIM.
        INTERNETTE ARAŞTIRDIGIM KADARI ILE MOTORSILK BOR KATKILI YAGIN HARIKA OLDUGUNU GORDUM NE VARKI YENI MODEL ARABALARDA NE DERECE FAYDALI ONU BILEMIYORUM.AYRICA YENI MODELE MOTORLARDA SENTETIK YAG KULLANILMAKTA VE BILDIGIM KADARI ILE YAGIN SUPOP AYARI ILE ILIŞKISI OLDUGU YONUNDE DUYUMLARIM VAR DOGRUMU MOTOR SILK I KULLANIRSAK BU ILIŞKIDE MOTORA ZARAR VERIMIYIM.
         ULTRASONIC BUJI DE NORMAL BUJILERE GORE 50 KAT DAHA FAZLA CAKIŞ YAPMASI VE YANMADAN ATILAN CIG BENZINI MINUMA INDIREREK PERFORNASIN ARTTIGI VE AYRICA TASARRUF YAPTIGI BAHSEDILIYOR INTERNETTE.YALNIZ BENIM KAFAMA TAKILAN BU HIZDA CAKMA IŞLEMI NETICESINDE ATEŞLEME FAZLA LIGINDAN MOTORA ZARAR VERIRMI SIPOPLARI YAKARMI.
        SIZ BU TUR KONULARDA BIZLERDEN DAHA IYI BI ARAŞTIRMA YAPACAGINIZA INANDIGIMDAN DOLAYI SIZIN BIZLERI AYDINLATMANIZI ISTIYORUM.
        SAYGILARIMLA

ilgine tesekkurler  macon,
     benim bundan onceki arabamda brc yi kullandim ve cok memnundum.simdiki arbamada taktiracagim.derdim buji ve katki yagi ile lpg nin sagladigi tasarrufu saglamak degil.biraz merakliyim ve bu merakimi uzman gozuyle netlestirmektir.
           motorsilk anlatildigi gibi harika bi urun bunu biliyorum cunki arkadasim 190 sel mercedeste kullaniyor biraydir.bir depo ile katettigi yol 50 km artti depo 40 lt lik.arti rampalari bi ust vitesle cikmaya basladi yag eksiltme yok oldu tamamiile
            bujiye gelince hic bir masrafa gerek yok diyor bu kadar ustun ateslemeli bujiler motor yanmasina yada supaplarin yanmasina sebep olurmu kullanmaktan korktugum bu 
          ayrica servisin taktigi bujilerden daha hesapli gittigidiyor comda gordugum kadari ile.
    sizinde incelemeniz dusuncesi ile bujiyi okudugum adresi veriyorum bi uzman olarak inceleyip fikirlerinizi paylasirsaniz sevinirim.
           ayrica lpg icin eskisehir brc bayisi ile gorustum ama 60-100 kw olur senin aracina diyor burdaki kw motorun urettigi guclemi alakali 100-120 kw taktirmanin daha iyi olacagini yine onceden lpg montaji ile ugrasan usta tavsiye ediyor.
            arabam seat 1,6 cordoba sizinde fikrinizden faydalanmak isterim.
    ILGINIZE SIMDIDEN TESEKKURLER 
          ultrasonic buji ile link 
    http://www.istanbulriders.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=4

KW cinsinden birimler motor gucuyle aklakali. SEAT CORDOBA 1.6 motorlar 100 HP-76KW. Dolayisiyla standart 60-100Kw arasi araclar icin kullandigimiz model araciniza uygundur. 
    Diger urunlerle ilgili memnun musterilerin deneyimine bakmak lazim. Bu tur urunlerin musteri memnuniyeti sureci enaz 1-2 yil olmali diye dusunuyorum.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler