+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: mikser Nedir

mikser Nedir

BRC üstadlarına burdan bi kaç sorum olacak
    1 Mikser ne dir ne işe yarar.
    2 1992 Tofaş doğan L için en uygun mikser hangisidir ve kayserine nereden ve kac paraya alabilirim.
    3 Uygun mikser aracın performans ve yakıt tuketımınde etkili olurmu.
    4 Benim aracımda (1992 doğan L) markasını bilmediğim plastık bır mıkser var aynı mıkserı baska tofaş larda da gordum bu mıkserın kalıte seviyesi nedir.

Cevap: mikser Nedir

Alıntı namusait Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BRC üstadlarına burdan bi kaç sorum olacak
    1 Mikser ne dir ne işe yarar.
    2 1992 Tofaş doğan L için en uygun mikser hangisidir ve kayserine nereden ve kac paraya alabilirim.
    3 Uygun mikser aracın performans ve yakıt tuketımınde etkili olurmu.
    4 Benim aracımda (1992 doğan L) markasını bilmediğim plastık bır mıkser var aynı mıkserı baska tofaş larda da gordum bu mıkserın kalıte seviyesi nedir.
    1-Mixser LPG sisteminde hayati önem taşır. Kit ne kadar iyi olursa olsun mixer kötü ise randıman alamazsınız.
    2-Tofaş için en uygun mixer Çift girişli mikserdir. Montaj dahil 50 tl cıvarı olur.
    3-Performansa kesinlikle katkısı olduğu gibi yakıtta makûl düzeyde olur.
    4-Plastik yapacak kadar kaliteyi düşürmüşlermi sizin oralarda

Kayseriyi bilemem ama Konyada üretilen pamaks marka mikserler var onları tavsiye ederim. Adamlar bu işi bilerek yapıyor ve kaliteden asla ödün vermiyorlar. Bir sorun yaşasak iletsek dahi hemen telafi ediyorlar.

Bahsettigim Mikser karburatorun altında ve 2 duz plastık levhanın birleşmesiyle meyana geliyor. birlsen plastık levhaların ucları dısarı sarkıyor ve lpg gırısıde burdadan yapılıyor. degiştirmemi tavsıye edermısınız. Kafam cok karısık.

Bahsettigim Mikser karburatorun altında ve 2 duz plastık levhanın birleşmesiyle meyana geliyor. birlsen plastık levhaların ucları dısarı sarkıyor ve lpg gırısıde burdadan yapılıyor. degiştirmemi tavsıye edermısınız. Kafam cok karısık.
    Vallahi plastik oluşu bende güvensizlik yarattı.
    Gerisi size kalmış.

Faruk bey sorularıma bu hassasiyetle cevap verdıgınız ıcın cok tesekkur ederım.
    Size bi soru daha sormak istiyorum.
    Brc AT90E regulator kullanıyorum bu regulatorun tamir kitini alıp içindeki tum parlarını değiştirmem aracımın performan ve yakıt sarfiyatına etkisi olurmu. Yoksa Yensini takmak dahamı mantıklı regulator 6 yıldır kullanılıyor.

Faruk bey sorularıma bu hassasiyetle cevap verdıgınız ıcın cok tesekkur ederım.
    Size bi soru daha sormak istiyorum.
    Brc AT90E regulator kullanıyorum bu regulatorun tamir kitini alıp içindeki tum parlarını değiştirmem aracımın performan ve yakıt sarfiyatına etkisi olurmu. Yoksa Yensini takmak dahamı mantıklı regulator 6 yıldır kullanılıyor.
    6 yıldır kullanmanız bizim için done teşkil etmez, 6 yılda bu cihazla kaç km yol yaptığınız bizim için daha sağlıklı bir done dir

Birde 6 ayda bir alttaki DRAİN TAPASI nı açarak varsa birikmiş kostikleri akıtıyorsanız ömrüne ömür katmış olursunuz.
    Birde Bir AT-90 regülatörün rolante problemi yoksa bakım zamanı gelmemiş demektir.
    Eğer rolante probleminiz var ise o zaman tamir takımını değiştirmek yeterli olacaktır. ama bunu mutlakaa yetkili bir serviste yaptırın.
    Piyasada çakma tamir kitleri mevcut :=( Haberiniz olsun.

Faruk Bey verdiğiniz bilgiler için cok tesekkur ederım. Bu bilgiler bana cok faydalı oldu. Özellikle ilk çalısmada bayagı fazla rolenti sorunu yasıyorum. Önce mikserimi değiştirip aracın perforansına bakıp ona göre Yeni bir regulator yada tamir kiti alacagım.

Faruk Bey verdiğiniz bilgiler için cok tesekkur ederım. Bu bilgiler bana cok faydalı oldu. Özellikle ilk çalısmada bayagı fazla rolenti sorunu yasıyorum. Önce mikserimi değiştirip aracın perforansına bakıp ona göre Yeni bir regulator yada tamir kiti alacagım.
    Aracınızın jikle düzeneği benzinde sağlıklı çalışıyormu, jikle bozuk ise LPG de soğuk çalışmalarda rolante sorunu kaçınılmaz olur.
    Bilginize

İyi tatiller, iyi seçimler

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler