+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: fiat linea 1.4 120 hp t.jet lpg takılıyormu

fiat linea 1.4 120 hp t.jet lpg takılıyormu

merhaba
    ben antalyada taksicilik yapmaktayım aracım 96 model fiat tempra stw aracımın degısme zamanı geldı artık dıye dusunuyorum ve almayı dusundugum arac yıne fıat marka olan linea 1.4 120 hp t.jet bu araçlara lpg uygulanamadıgını duydum uygulananlar ıse sık sık problem cıkarıp randımanlı olmadıklarını duydum bu konu hakkında bılgınıze ıhtıyacım var aracımı 0 km alacagım lpg uygulanınca garantı dısı kalıcak garantı dısı kalması problem degıl lpg de sorun yasamamam onemlı hem sorun yasayıp hemde garantı dısı kalıcaksa ya bu markadan vaz gecıcem yada dizel olanını alıcam.bu araca lpg taktıran varmı varsa km de ne kadar yakıyor ve hıc problem yasadımı antalya da tavsıye edebılecegınız bır yer varmı cevaplarınız için şimdiden çok teşekkureder iyi çalışmalar dilerim

Cevap: fiat linea 1.4 120 hp t.jet lpg takılıyormu

Alıntı wolki07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba
    ben antalyada taksicilik yapmaktayım aracım 96 model fiat tempra stw aracımın degısme zamanı geldı artık dıye dusunuyorum ve almayı dusundugum arac yıne fıat marka olan linea 1.4 120 hp t.jet bu araçlara lpg uygulanamadıgını duydum uygulananlar ıse sık sık problem cıkarıp randımanlı olmadıklarını duydum bu konu hakkında bılgınıze ıhtıyacım var aracımı 0 km alacagım lpg uygulanınca garantı dısı kalıcak garantı dısı kalması problem degıl lpg de sorun yasamamam onemlı hem sorun yasayıp hemde garantı dısı kalıcaksa ya bu markadan vaz gecıcem yada dizel olanını alıcam.bu araca lpg taktıran varmı varsa km de ne kadar yakıyor ve hıc problem yasadımı antalya da tavsıye edebılecegınız bır yer varmı cevaplarınız için şimdiden çok teşekkureder iyi çalışmalar dilerim
    Fiat linea 1.4 t aracınıza defalarca montaj yapılmıştır.Montajda turbo araçlar için özel olarak üretilmiş turbo kitimiz kullanılacaktır.Yetkili bayilerimizle görüşebilirsiniz.

Özençler 2A Çorum Otogaz
    BRC BÖLGE BAYİ
    www.ozenclerotogaz.com.tr

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A
    ÖZENÇLER OTOGAZ ABDULLAH ÖZENÇ
    Çepni Mah. Aşağı San. 6.Çelik Sokak
    No:6-8-10 ÇORUM Tel:0364 213 51 73
    MEHMET ÖZENÇ GSM:0533 523 67 59
    www.ozenclerotogaz.com.tr

Alıntı wolki07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba
    T-JET motorlar bildiğimiz turbo motordur farklı bir yapısı yoktur.
    Bu araç için turbo kitimiz mevcut olup antalyada UYSAL OTOGAZ ile görüşmenizi tavsiye edeceğim.
    Garanti konusuna gelince, tofaş fabrikası LPG den kaynaklı motor arızalarını kapsam dışı bırakıyor ama buna karşılık BRC nin 25.000 tl ye kadar hasarları karşılayan sigortası var.

Yani aracınız her halikarda garantilidir diye düşünebilirsiniz.

UYSAL OTOM. Akdeniz San. Sit. 5037 Sokak No: 193 ANTALYA 0 242 221 40 40 0 242 221 27 24 ÖMER UYSAL

Selamlarımı iletin lütfen

merhaba bende linea tjet kullanıcısıyım turbo kitlı lpg taktıracagım bursadakı fırmalar hakkında bılgı alabılirmiyim

fiat linea araçlara lpg kit takma yetkisi tofaş tarafından verilmiştir bilgilerinizi rica ederim

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A

KANTARCI TİCARET /Ş.SERDAR KANTARCI
    Yetkili FIAT Servisi
    Doğanbey Cd. Kılıç Sokak No: 4 İçerenköy- İSTANBUL
    0216 575 76 76
    0216 574 96 06

Question Cevap: fiat linea 1.4 120 hp t.jet lpg takılıyormu

sayın taksici arkadaşım.
    Turbo beslemeli benzinli Lineaya LPG taktırdınız mı , memnunmusunuz?

Cool Cevap: fiat linea 1.4 120 hp t.jet lpg takılıyormu

arkadaşlar fiat linea 1,4 fire dinamic 2007 model arabama lpg taktırmak için çok araştırdım servislerde dahi taktırsanız sadece lpg takan servis garantiyi tanıyor bu konuda söylenilenlere kesinlikle inanmayın ben brc squent 24 my07 model brc taktırdım bana bunun garantiyi bozmayacağı safsatasını bir sürü lpg takan yetkili servis ve fiat servisi söyledi ama iş icraata gelince servis konusunda en köyü şöhret fiat servislerinindir ben şu an lpg den çok memnunum sistemde hiç bir arıza yok ancak her yol bilgisayarlı araçta olduğu gibi benzin göstergesi benzin bitiyormuş gibi ibre düşüyor ama depo tamamen bitti olarak gördükten sonra depodaki benzin ibresi normal yerine geliyor fiat servislerine ve lpg takan yetkili servislere garantinin bozulmayacağı yalanına inanmayın lpg li lineada güzel oluyor bilmiş olun ama taktıracağınız yer çok önemli tüm linea severlere saygılarımla

Benzin seviye göstregesindeki durum herhangi bir arızadan kaynaklanmamaktadı.Aracın benzin seviyesi ölçme mantığı ile ilgilidir.Sorunun çözümü için aracınıza PSA modülü uygulanabilir.

FIAT Linea 1.4 T-jet'lere (turbolu versiyon) LPG takılmasına izin vermektemidir?

yani garanti konusunda aracımızın fabrika garantisi devam etmektemidir, yoksa BRC garantisindenmi bahsedilmektedir.

bazı yerlerden okuduğum kadarıyla Linea t-jet lerin fabrika garantisi LPG sonrasıda devam ettiği yönünde ama emin olamadığım için sizlerede sormak istedim.
    bu yönde aldığınız bir onay varsa bizlerle paylaşmanızı talep ediyorum.

selamlar.

Aldığımız herhangi bir onay yoktur.En sağlıklı bilgiyi Fiat yetkili servisi ve ayni zamanda bizim de bayimiz olan Fiat servislerinden alabilirsiniz.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler