+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: hyundai elentra brc taktırabilirmiyim

hyundai elentra brc taktırabilirmiyim

Merhabalar , 2005 hyundai elentra 1600 motor aracıma brc sıralı otogaz sistemi taktırmak istiyorum servislerin garanti kapsamında olduğunudan bu konuda beni pek fazla aydınlatmadılar taktıranların pek memnun kalmadıklarını söylediler memnun kalabilmem için hangi modeli taktırmalıyım.Sadece Manisa'nın Salihli ilçesinde bayiisi var memnun kalabilirmiyim cevabınızı bekliyorum...Saygılarımla.

Cevap: hyundai elentra brc taktırabilirmiyim

Aracınıza MY-07 modeli uygulanacak aracınız ile teknolojik uyum sağlayan ve Hyundai'nin sıfır araçlara uygulanan modeldir.sistemimiz 2 yıl veya 100.000 km garantilidir.Aracınızın mekanik garantisi için Hyundai yetkili servisi ile görüşebilirsiniz.İlginize teşekkür ederiz

2005 hyundai aracıma brc taktırmak istiyordum nedeni de çevremin ne olursa olsun yerli taktırma çok problemleri çıkıyor dedikleri için.Ancak brc nin de artık yerli olabileceğini söylüyorlar.Lütfen yerli olup olmadığını bildirirseniz sevinirim, şimdiden teşekkürer.

Smile Cevap: hyundai elentra brc taktırabilirmiyim

Söylentilere bakmayın. Size en yakın yetkili servisimize gidip ürünleri inceleyip kararınızı verin.
    Kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş..

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

Evet maalesefki

Bizimle kalite ve teknik hizmet olarak rekabet gücü olmayanların başvurduğu bir yol bu maalesef.

Hatta ABİ BİZDE BRC BAYİSİYİZ AMA ÇOK SORUN ÇIKARTTIĞI İÇİN TAKMAYI BIRAKTIK, ŞUAN XXXXX TAKIYORUZ HİÇ SORUN YAŞAMADIK GİBİ HAYSİYETSİZLİKLERİ SÜREKLİ DUYUYORUZ MAALESEF

Sevgi ile kalın

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler