+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan
1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 97 Opel Astra GLS

97 Opel Astra GLS

Arkadaşlar Merhaba

3 Hafta önce aracıma BRC My07 Modeli LPG kit taktırdım çok memnunum.LPG dönüşümü olduktan sonra yaşadığım tek sorun aracı stop ederken ( arada sırada ama ) arac sarsıntılı stop ediyor.bu durumda marşa bastıgımda ise marşı geç alıyor. bu neden kaynaklanıyor olabilir ?

Cevap: 97 Opel Astra GLS

Aracınızın tekrar kontrol edilmesinde fayda var özellikle lpg ayarları bayimize müracaat edebilirsiniz.İyi çalışmalar

Sayın Rocksewer,
    Aracınızın alternatör gerilimini ölçtürmenizi tavsiye ederiz. Araç çalışırken Akünün 14,4 volt üzerinde olmaması gerekmektedir.
    Saygılarımızla

Alıntı rockSEWER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Merhaba
    3 Hafta önce aracıma BRC My07 Modeli LPG kit taktırdım çok memnunum.LPG dönüşümü olduktan sonra yaşadığım tek sorun aracı stop ederken ( arada sırada ama ) arac sarsıntılı stop ediyor.bu durumda marşa bastıgımda ise marşı geç alıyor. bu neden kaynaklanıyor olabilir ?

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A

MOCAN OTOGAZ
    "BRC YETKİLİ SERVİSİ"
    MOCAN OTOMOTİV LTD. ŞTİ.
    İvedik Organize San. Bölg. Altın Örnek Sanayi Sitesi Melih Gökçek Bulvarı 564. Sokak No: 60Yenimahalle
    TEL (312) 394 72 22 - (312) 394 73 22 CAN MOCAN 0 533 244 29 49 FATİH GÖKHAN 0 532 615 45 53 www.mocanotogaz.com.tr

Alıntı Mocan Otomotiv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayın Rocksewer,
    Aracınızın alternatör gerilimini ölçtürmenizi tavsiye ederiz. Araç çalışırken Akünün 14,4 volt üzerinde olmaması gerekmektedir.
    Saygılarımızla
    :OK:
    Doğru tanı

merhaba bende yeni brc taktırdım aynı sorun bende de yaşanıyor araç stop ettikten sonra 3-5 saniye sonra motor duruyor sarsıntılı şekilde sendeki sorun nu hallettinmi yardımcı olursan sevinirim saygılar

Araçda ayni sorun benzinde var mı kontrol edilecek.
    Lpg tesisatının kontak beslemesi,enjektör bağlantıları,lpg enjektörleri ve şarj gerilimi kontrol edilecek.İyi çalışmalar

Alıntı 2A TEKNİK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araçda ayni sorun benzinde var mı kontrol edilecek.
    Lpg tesisatının kontak beslemesi,enjektör bağlantıları,lpg enjektörleri ve şarj gerilimi kontrol edilecek.İyi çalışmalar

benzinde iken herhangi bir sorun yok, montajı yapan kişinin yanına gittigimde hava akışmetre gibi birsey pislenmiştir temizlenmesi lazım gibi bir ibarede bulunmuştu.ama bana mantıklı gelmedi, acıkcası istedigim cevabı ve çözümü bulamadım.bu sorunu ankarada yetkili servise gittigimde çözüm nasıl bulunur ve bununla ilgili benden ücret taleb edilecekmi ?

2A logolu garanti belgeniz ile size uygun yetkili bayilerimize müracaat edebilirsiniz.İyi çalışmalar

Sayın RockSEWER,

Opellerin hava akış metresi en az bozulan ( hatta neredeyse bozulmayan) bir parçadır.

Aracınızı ücretsiz kontrol etmek üzere sizi servisimize davet ediyoruz.

Saygılarımızla

Alıntı rockSEWER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benzinde iken herhangi bir sorun yok, montajı yapan kişinin yanına gittigimde hava akışmetre gibi birsey pislenmiştir temizlenmesi lazım gibi bir ibarede bulunmuştu.ama bana mantıklı gelmedi, acıkcası istedigim cevabı ve çözümü bulamadım.bu sorunu ankarada yetkili servise gittigimde çözüm nasıl bulunur ve bununla ilgili benden ücret taleb edilecekmi ?

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A

MOCAN OTOGAZ
    "BRC YETKİLİ SERVİSİ"
    MOCAN OTOMOTİV LTD. ŞTİ.
    İvedik Organize San. Bölg. Altın Örnek Sanayi Sitesi Melih Gökçek Bulvarı 564. Sokak No: 60Yenimahalle
    TEL (312) 394 72 22 - (312) 394 73 22 CAN MOCAN 0 533 244 29 49 FATİH GÖKHAN 0 532 615 45 53 www.mocanotogaz.com.tr

Question Cevap: 97 Opel Astra GLS

Merhaba
    1997 Model Apel Astra 1.6 xel model aracıma 31/10/07 tarihinde Ankarada 2a Bayisinde BRC kiti taktırdım uzun zamandır sorunsuz kullandım ancak son zamanlarda diğer arkadaşlarında yazdığı gibi Aracımı stop ederken silkelenerek stop ediyor ve tekrar çalıştırmak istediğimde çok geç çalışıyor.
    Ayrıca sunuda belirtmek isterim ki aracım normal stop ederse hemen kısa marşda çalıştığını gözlemledim. motor sıcakken ve sogukken denedım aynı sekılde sonuç aldım.Aracımın çalıştırıp gerilimi ölçtüğümde 14,6V gerilimi gördüm.Motorda üfleme olup olmadığınıda kontrol ettim yine bir sıkıntı görmedim
    2 hafta kadar önce aracımın çok yakmasından şikayet ederek taktırdığım bayıye gıttım rölantimin yüksek olduğunu ayarları tekrar yaptıklarını sölediler ...Gerçektende 50 Ytl lik gaz ile 400 km sehir içinde gitmeyi başardım.Ancak silkeleme ve zor çalışma sorunu devam ediyor.Aracımın bu problemi için ne yapmalıyım.
    Sevgili 2A yöneticileri daha öncede bir çok konuda yardımcı oldunuz gibi sizden ricam bu problemi giderebilmek ne yapmalıyım? Bir opel servisine mi gitmem gerekiyor yoksa 2A servise gittiğimde bu sorun çözülebilir mi?
    Ölüm kesin Hayat bir ihtimal

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler