+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2003 civic vtec es otomatik lpg döüşümü

Unhappy 2003 civic vtec es otomatik lpg döüşümü

Merhaba aranıza yeni katıldım.Manisa'da ikamet ediyorm. Lpg li araç kullanmaya başlayalı 5 yıl oluyor. Yeni aldığım aracıma XXX marka kit yaktırmaya karar verim ve araştırmalarımı tamamlayıp sorularıma makul cevaplar aldıktan sonra montajı yaptırdım.
    Aracımın lpg montajından sonra başına gelebilecek ilk şey geldi. Motor arıza lambası yandı söndürüldü, tekrar yandı söndürüldü, tekrar yandı söndürüldü, tekrar yandı söndürüldü.....
    Ve aldığım garanti sonucu kiti söktürüyorum ve paramı geri alıyorum.
    Siz yetkililere bir sorum BRC ile bu sorunları tekrar yaşamadan LPG kullanabilirmiyim. Ama bu işin hilesini yapan çok usta var. Bana delikanlı, esnaf, usta ve / veya servis tavsiye edebilirmisiniz?
    İlginize teşekkür ederim....

Cevap: 2003 civic vtec es otomatik lpg döüşümü

Önceki markada aracınız herhangi bir mekanik arıza oluşmamış ise ürünlerimiz de sorun yaşamazsınız forumumuz da araştırma yaparsanız bir çok Honda kullanıcısı bulabilirsiniz.İlgili linkdeki size en uygun yetkili bayilerimiz ile görüşebilirsiniz bayilerimiz gerekli eğitimleri almışlardır.İlginize teşekkür ederiz.
    http://www.brcnerede.com

Geçmiş olsun dostum :=((

BRC ailesine hoşgeldin, Mutlu olacağından emin olabilirsin.
    Sevgilerimle

Arkadaşlar ilginize teşekkürler.
    Aracımdan XXX marka yı söktüreceğim emiş manifoltu için ne yaptırayımda brc servisine gideyim. Manifolttaki delikler kalsın mı yok sa kaynakla kapattırayı mı? Ya da kör tapa mı taktırayım?
    ----------------------
    Eski kiti sökme işleminde aracıma zarar verilmiş. Motor arıza lambası yanıyordu. Beni kandırmışlar...
    Yazık...
    Kendileri kandı....

Bugün aracıma 2A servisinde BRC montajı yapıldı.

BRC ile montaj sonrası aracımın kaputunun altı daha derli toplu ve sorun yok...:PDT_30:
    Maşaallah...
    Umarım ilerleyen günlerde de kötü süprizlerle karşılaşmam....

GEÇİCİ OLARAK KAPATTIRIN. SERVİSİMİZ GERİSİNİ HALLEDER.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

İlginize teşekkür ederim...

Brc de kesinlikle sorun cıkmaz. 2 yıl 1997 model civicte kullandım 2 aydırda 2008 civicte kullanıyorum "0" sorun..

Evet BRC kullanalı 2 hafta oldu. Sadece bir kez geç çalışma sorunu yaşadım.(akü daha 4 aylık)
    Maaşallah.
    Tebrik ederim.:PDT_30:
    Umarım sarfiyatta uygun kalır. 2. depo yu tüketiyorum.
    Kontrol için servise gitmelimiyim?

Ben de 2003 ls düz var 6000 km dir brc kullanıyorum. İlk 1 ay 4-5 kez arıza lambası yandı-söndü durdu ama 6-7 depodan sonra ve 2-3 kez ayar ve kontrolden sonra maşallah sorun yok. Keyfini çıkarıyoruz lpg nin Bu arada son ölçüm: 60 TL/500 km=120 YKR (350 km şehirdışı 150 şehiriçi)

Benim ilk sarfiyat değerlerim manisa izmir arası izmir şehir içi manisa şehir içi kullanımıyla 15 kr. size göre biraz yüksek gibi...

Bu arada aracımda montaj sonrası baktığımda birşey dikatimi çekti. Selonoidlerden manifolda giden hortumların her biri farklı uzunlukta. Bu bana ilerleyen zamanlarda sorun yaşatırmı acaba.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler