+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: E200 DE LPGYE GEÇİNCE MOTOR TİTREMESİ OLUYOR YARDIM

E200 DE LPGYE GEÇİNCE MOTOR TİTREMESİ OLUYOR YARDIM

ARKADAŞLAR BENİM ARACIM 1995 E200 BENZİNDE MOTOR TİTREMESİ YOKTU. BRC SEQUENT 24-MY 07 TAKILDI DAHA SONRA MOTORDA TİTREME OLUYOR MOTOR DEVİR SAATİ ROLANTİDE İKEN OYNUYOR. YARDIM...

Cevap: E200 DE LPGYE GEÇİNCE MOTOR TİTREMESİ OLUYOR YARDIM

Rolanti gezmesinin benzinde çok az olması durumun da lpg daha fazla gezme yapabilir.Montajı bayiye müracaat ediniz tekrar kontrollerinin yapılması faydalı olur.Konu hakkında pm'den daha geniş bilgi gönderilmiştir.

Alıntı bulent78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ARKADAŞLAR BENİM ARACIM 1995 E200 BENZİNDE MOTOR TİTREMESİ YOKTU. BRC SEQUENT 24-MY 07 TAKILDI DAHA SONRA MOTORDA TİTREME OLUYOR MOTOR DEVİR SAATİ ROLANTİDE İKEN OYNUYOR. YARDIM...
    BU ARACIN MOTORUNDA RÖLANTİ AYARLIYICISI YOK.RÖLANTİYİ DÜZENLEYEN GAZ KELEBEĞİ DENEN BİR PARÇA VAR VE BU KELEBEĞİN MUHTELİF KİLOMETRELERDE TEMİZLENİP BİLGİSAYARLI TEST İLE AYARLANMASI GEREKİYOR.
    AYRICA LPG DÖNÜŞÜMÜNDEN SONRA İNCE AYARLARI MAP BAĞLI İKEN YAPMAK GEREKİYOR.BİRDE BU MOTORUN ENJEKTÖRLERİ SEMİ SEQUENTAL ÇALIŞTIKLARI İÇİN PLUG&DRIVE PROGRAMINI UGULAMAMAK LAZIM.
    EĞER İSTANBULDA İSENİZ DAHA FAZLA YARDIMCI OLABİLMEM İÇİN 0532 212 0473 NO LU TELEFONDAN ARAYABİLİRSİNİZ.SAYGILARIMLA GÜRSEL USTA...

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A

Aracınızın titreme sorunu hava filtrenizin hava almasından dolayı titreme gerçekleşiyor. Hava filtreniz tıkalı olabilir veya hava hortumundan hava alabilir.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler