+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İçerdeki seviye göstergesi YARDIM LÜTFEN....

İçerdeki seviye göstergesi YARDIM LÜTFEN....

Aracım 2006 Toyota Corolla 1.6 terra. Haziran ayında BRC taktırdım. Sistem çok güzel genel olarak memnunum. Benim sorunum içerdeki yakıt seviyesi göstergesi depo boş olsa bile aracı ilk çalıştırdığımda full gösteriyor yani 4 ışık birden yanıyor ve bir ışık 2.5 dk da sönüyor yani çok az yakıt olduğu durumda ışığın yanıp sönmeye başlaması (normale gelmesi) 10 dk sonra oluyor. Seviye kalibrasyon ayarı yapıldıktan sonra normale dönüyor ama depoya gaz aldıktan sonra yine hemen bozuluyor. Buradaki usta her gidişimde çok yakından ilgileniyor ama bir türlü olayı çözemedi. Deponun üzerindeki sensör daha sonra şamandıra değişti olmadu ecu yü değiştirdi hatta yeni bir sistemi aracın dışından denedi ama yine olmadı. Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

Cevap: İçerdeki seviye göstergesi YARDIM LÜTFEN....

Tank dolu iken kalibirasyon ekranından önce önceden tanımlı değerler kısmı seçilsin sonra tam dolu tank seviyesi kısmı seçilerek kalibirasyonunuz tamamlanabilir.İyi çalışmalar

5-6 kez kalibrasyon yapıldı her türlü ama bir türlü düzen tutmadı.
    İlginize teşekkürler.

1997 model brodwayime geçen ağustos ayında brc lpg takıldı. benim sorunum içerde depo göstergesi ne kadar yakıt olduğunu doğru gösteriyor ama içerdeki cihazda ledlerin dördüde yanıyor depoda yakıt olmasa bile lambalar yanıyor. Buyüzden depoda gaz var sanıp bir kaç kez yolda kaldım. Sistemi taktırdığım yere gittiğimde alaylı bir üslüpla depodan bak dediler. Başka bir oto gaz takan yere götürdüm. yakıt sensörü arızalı değişmesi lazım dediler ve 45tl para istediler. Brc yi severek araştırarak taktırdım başka bir usta bu gösterge brc ile uyumlu değil dedi. Şimdi etrafımdakilere sakın brc taktırmayın diye telkinde bulunuyorum. Diğer sistemlerde bu şekilde çok fazla arıza vermiyormuş. sizlere soruyorum ne yapmam lazım.Bu sensör 45lt mı depo doğru içerdeki gösterge neden yanlış gösteriyor ledlerin dördüde yanıyor?sizlerden cevap bekliyorum

Aracınızın montajı yetkili servislerimizde yapılmış ise tarafınıza 2A logolu garanti belgesi verilmesi gerekiyor ve sorununuz garanti kapsamında çözülür.BRC de şu parça çok arıza yapıyor şeklinde bir durum yoktur.Malesef sizin gibi kullanıcılarımız geri planda başka amaçları olan montajcıların vermiş olduğu yanlış bilgilere cevap yazmak zorunda kalıyoruz.Montajı yaptırdığınız il ve montajcı bilgilerini yazarmısınız.Saygılar

Benim bu sorunum bir türlü hallomadı
    değişebilecek herşey değişti ama nafile
    ne yapacağımı şaşırdım.

Montajcınız bahsedilen uygulamayı yapabilir.İyi çalışmalar
    Alıntı 2A TEKNİK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tank dolu iken kalibirasyon ekranından önce önceden tanımlı değerler kısmı seçilsin sonra tam dolu tank seviyesi kısmı seçilerek kalibirasyonunuz tamamlanabilir.İyi çalışmalar

Benim sorunum 1997 model brodway aracımda depo göstergesi doğru içerdeki ledlerin;depo boş olsun dolu olsun sürekli yanması idi.Brc taktırdığım yere gittiğimde yeterli ilgi gösterilmedi garanti kapsamında olduğu halde benden ücret talep edildi.
    Siz sistemi taktırdığım ili ve yeri sormuşsunuz.Brc sistemi Tokat merkezde cihan oto gaz isimli yere taktırdım.depo göstergesi doğru olduğu halde içerdeki dört led sürekli neden yanıyor bu firma yetkili mi? yardımcı olursanız sevinirim

Aracınızda anahtar veya depo üzerindeki sensör bozuk olabilir.İlgili firma yetkili bayimiz değildir.Saygılar
    Tokat yetkili bayilerimiz.

-4A MÜH. OTOM. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
    Sanayi Sitesi Fabrikalar Blok Topçam Petrol
    Arkası
    0 356 212 46 46 0 356 212 43 51 İHSAN DURAN

-İCE MOTORLU ARAÇLAR VE TEKSTİL TİC. A.Ş. Uzunburun Mevkii Erzincan yolu üzeri 1.km 0 356 212 42 38 0 356 212 42 45 MUSTAFA KONUK

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler