+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: hyundaı getz brc hakkında

hyundaı getz brc hakkında

merhaba Rize de hyundai getz 2009 model araca brc sralı tüp taktırmak istiyorum servisiniz ardeşende imiş oraya gitmeden sizden açıklayıcı bilgi almak istiyorum brc nin çeşitleri varmı hangi brc kidi takmam gerekiyor kaç günde monte edilir kiredi kartına kaç taksit son fiyatı nedir birde aracımım muayinesi 2012 yılının birinci ayında bitiyor tüp takınca her yılmı muayine yaptırmam gerek
    teşekkür ederim hayırlı işler

Cevap: hyundaı getz brc hakkında

Aracınıza MY-07 modeli uygulanacak yaklaşık 5 saatte montaj biter son kullanıcı fiatımız 1650 tl 10 taksit bayilerimizin değişik şartlı kampanyaları mevcuttur.Montajdan sonra aracınız muayine olacak ve iki yılda bir tekrarlanacak.İyi çalışmalar

Alıntı 2A TEKNİK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracınıza MY-07 modeli uygulanacak yaklaşık 5 saatte montaj biter son kullanıcı fiatımız 1650 tl 10 taksit bayilerimizin değişik şartlı kampanyaları mevcuttur.Montajdan sonra aracınız muayine olacak ve iki yılda bir tekrarlanacak.İyi çalışmalar

taksitleme yapınca banka faizi alındı

Merhaba

Merhaba. Bende Hyundai Getz kullanıcısıyım. Bazı internet sitelerinde manifold delmeden montajın daha sağlıklı olduğu yönünde yazılar okudum. Hyundai ile yapılan anlaşma kapsamında yapılan LPG montajlarında Hyundai Getz modelinde manifold deliniyor mu? Manifold delmeden montaj Hyundai Getz`te mümkün mü? Bir diğer soru montaj sırasında manifoldu yerinden söküyor musunuz? Çapak kaçma riskine karşı bunun da önemli olduğunu öğrendim. Bir sorum daha olacak. LPG enjektörlerini manifolda doğrudan bağlantısı yapılabilen "arada hortum vs. olmadan" modelleriniz var mı?

Sökmeden ve delmeden montaj mümkün.İyi çalışmalar

benim araçta lpg ile gidişte yol bilgisayarından benzinle kaç km yapacağını gösteren gösterge geriye doğro sıfırladı ve benzin pompa işareti devamlı yanıp sönüyor,araçta benzin olmasına rağmen, bunun bir çözümü varmı,lpg ile gidişte benzin sarfiyatı yapıyormuş gibi görünüyor ama benzin ibresi yerinde duruyor.sadece rakamları sıfırladı.

litresi 1630 liradan depoyu fulledim 34 lt aldı 55 milyon tuttu tam 390 km yol yaptı lpg bittiğinde devamlı ikaz verdi kendiliğinden benzine geçti brc düğmesine basıp sesi kestim sizce 390 kl normalmı 90-110 arası seyir yaptım

Yakıt gideriniz normal diğer konuda yetkili servis ile görüşünüz.İyi çalışmalar

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler