+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan
1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hangi gaz?

Hangi gaz?

Arkadaşlar foruma yeni kayıt oldum belki soracağım soru daha önce tartışılmıştır o nedenle kusura bakmayın öğrenmek istediğim BRC nin hangi marka gazı tavsiye ettiği. Ben BP veya total alıyorum.

Cevap: Hangi gaz?

Yurt çapına yayılmış istasyon ağı olan marka olmuş lpg firmalarını öneriyoruz.İyi çalışmalar

Alıntı dralper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar foruma yeni kayıt oldum belki soracağım soru daha önce tartışılmıştır o nedenle kusura bakmayın öğrenmek istediğim BRC nin hangi marka gazı tavsiye ettiği. Ben BP veya total alıyorum.

aygazdan şaşma :PDT_95:
    :PDT_95:

shell

Şehirlerarası uzun yolculuklarım sırasında gördüm ki
    OPET (euro lpg),
    SHELL
    ve piyasaya son girenlerden RUS petrol devi Luc Oil (yanlış yazmış olabilirim) gayet iyi.

Ucuz gazlar şehir dışı yolculuklarda kendini belli ediyor. Az kilometre yaptırıyor. Gaz basınçları kurcalanarak düşük basınçlardaki LPG 'ler bilmeyen insanlara satılıyor. Ucuza aldım sanıyorsunuz. Fakat o gaz ile yaptığınız kilometre de daha düşük oluyor. Toplamda yine pahalıya gelmiş oluyor.

Cool Cevap: Hangi gaz?

Alıntı idegirmenci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şehirlerarası uzun yolculuklarım sırasında gördüm ki
    OPET (euro lpg),
    SHELL
    ve piyasaya son girenlerden RUS petrol devi Luc Oil (yanlış yazmış olabilirim) gayet iyi.

Ucuz gazlar şehir dışı yolculuklarda kendini belli ediyor. Az kilometre yaptırıyor. Gaz basınçları kurcalanarak düşük basınçlardaki LPG 'ler bilmeyen insanlara satılıyor. Ucuza aldım sanıyorsunuz. Fakat o gaz ile yaptığınız kilometre de daha düşük oluyor. Toplamda yine pahalıya gelmiş oluyor.
    aslında dorrusu benim mantığım ucuz gaz alıyosun bunun kalori değerleri düşük vede daha hızlı gitsin diye daha çok gaza basıyosun ve tüketim daha çok :PDT_95:.bence olay bu ama hava basma olaylarını bilmem burası TR yazan arkadaşlar var hava basıyolar diye ama bilemezsin.....
    :PDT_95:

Alıntı ozturkil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aygazdan şaşma :PDT_95:
    ozturkil ' e katılıyorum. Bence de AYGAZ

shell

arkadaslar ben aydında yasıyorum burda po fıyatları 2.01,shell 1.99,aygaz katkılı euro lpg2.01,(akpet ve lukoil aynı diyolar ben bilmiyorum öylemi??)onlar 1.98 genelde. fakat en ucuzlar exen gaz(ki bu genelde alpette oluyor)1.90 cıvarı.ha bi de batıgaz var aydında en ucuz orda 1.89.ben yakın zamana kadar sıralı sistem aracıma hep aygazdan alıyordum aygaz hakkındaki kötü yorumlardan etkilendim ve shell ve po dan da almaya basladım ama fark hissetmedim doğana binerken aldığım batıgazdan çok memnundum fakat sıralı sisteme zarar verir diye daha hiç almamıştım son zamlardan sonra feleğim şaşıp araba 250 den az yakamaz olunca sizin fikrinizi alayım dedim hala po,shell,aygaz karışımıyla devammı edeyim yoksa ucuz exen,akpet ve özellikle BATIGAZdan da alarak mı devam edeyim???

Aygoz euro lpg. bir arkadaş benimle dalga geçiyordu aygaz aradığım zaman, fakat kendi uzun yola gitmiş bi kez ve benden gördüğü alışkanlıkla aygaz almış. bariz 20 - 30 km fark ettiğini itiraf etti.
    bu arada 250 den aşağı inmiyor demişin Efe kardeş, araba ne ? ben de 2000 A3 aldım o da şehir içi o civarlarda, soğuklarda zaten 280 i buldu. ama nedense bazı arkadaşlar öyle rakamlar yazıyor ki ,kesin diyoruz bizim araba bozuk..

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler