+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: aciiiiilllll vectra c 1.6 lpgyi kesme sorunu

aciiiiilllll vectra c 1.6 lpgyi kesme sorunu

merhabalar benim aracım 2004 model vectra c 1.6! benim sorunum geçenlerde otobanda 140 km hızla giderken biraz daha sürat yapıyım dedim 140 km hızı geçince arabanın gazdan benzine geçmesiyle başlamıştır bu üst üste olmuştur ve sürekli araç belli bi hızlanmadan sonra kendini otomatikman gazdan benzine alıyor ve bugün 1. vitesde hızlı kalkıyım derkende olmuştur 3. vitesde hızımı yükseltirken olmuştur kısacası araç sanki viteste 4000-4200 deviri geçince kendini gazdan benzine geçiriyor ve dıııtt dııt dııt diyip benzine geçiyor!!! ben artık 4000 devri ve sürekli uzun yol yaptığım için otobanda 140 ı geçemiyorum. Lpg servise götürdüm bütün değerlere baktılar bi sorun göremediler o günde servisden bi elemanla tur attık 140 ı geçtim 1.2.3.4. viteslerde de hızlandım arabayı bağırtırarak ama kendini bu sefer atmadı lpgden benzine! Bi kaç gün sonra dediğim gibi yine ani hızlanma yaptım ama attı lpgden benzine acaba bunun sorunu nedir? Beni en kısa zamanda bilgilendirirseniz sevinirim?????

Cevap: aciiiiilllll vectra c 1.6 lpgyi kesme sorunu

Sayın Onuroktayy,

Ankaradaysanız Servisimize gelin, size yardımcı olalım.

Saygılarımızla

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A

MOCAN OTOGAZ
    "BRC YETKİLİ SERVİSİ"
    MOCAN OTOMOTİV LTD. ŞTİ.
    İvedik Organize San. Bölg. Altın Örnek Sanayi Sitesi Melih Gökçek Bulvarı 564. Sokak No: 60Yenimahalle
    TEL (312) 394 72 22 - (312) 394 73 22 CAN MOCAN 0 533 244 29 49 FATİH GÖKHAN 0 532 615 45 53 www.mocanotogaz.com.tr

peki sorunu çözebilirmiyiz kesin?

öncelikle iyi günler. araçtaki sorun lpg nin yetersiz gelmesi ile ilgili bir problemdir. lpg şamandrası lpg gaz kesicisi ve lpg gazını taşıyan bakır borulardan kaynaklanan bir sorundur. montaj yapan firmayla bu incelemelerle irtibata geçerseniz yardımcı olacaklardır. belirttiğimiz gibi sorun yetersiz gaz takviyesinden kaynaklanmaktadır. saygılarla

Sayın Onur Oktay,

Tabii ki sorununuzu çözeriz. Bu konudaki bilgiler ve memnuniyetler forum sayfalarında mevcuttur.

Saygılarımızla

Alıntı onuroktayy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki sorunu çözebilirmiyiz kesin?

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A

MOCAN OTOGAZ
    "BRC YETKİLİ SERVİSİ"
    MOCAN OTOMOTİV LTD. ŞTİ.
    İvedik Organize San. Bölg. Altın Örnek Sanayi Sitesi Melih Gökçek Bulvarı 564. Sokak No: 60Yenimahalle
    TEL (312) 394 72 22 - (312) 394 73 22 CAN MOCAN 0 533 244 29 49 FATİH GÖKHAN 0 532 615 45 53 www.mocanotogaz.com.tr

mocan otomotiv 2a mühendislik sağolsun sorunu çözmüştür teşekkür ederim ibre 220 sorun ''0'' dır

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler