+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: CİTROEN C4

CİTROEN C4

ANKARA DAMLA LPG DE CİTROEN C4 1.4 ARACIMA LAVATO LPG TAKTIRDIM. YÜKSEL BEY VE UTKU BEY UYUM SAĞLAMAYACAĞINI SÖYLEMİŞLERDİ. HATTA HİÇ BİR MARKA UYUM SAĞLAMIYO BU ARACA DEDİLER. SIKINTILARI GÖZE ALDIM LAVATO TAKTIRDIM. AMA SIKINTI NE DEMEK RESMEN KABUSTU. MAVİDENİZLER BRC SERVİSİNDEN TUNCAY BEY' İ BULDUM, HİÇ BİR SIKINTI OLMAYACAĞINI İLETTİ. LAVATOYU SÖKTÜRDÜM 2A MÜHENDİSLİK MAVİDENİZLER' DE BRC TAKILDI. ÇOK MEMNUNUM BENZİN GÖSTERGEM İÇİN PSA MODÜLÜ TAKILCAK. YENİ MODELİ SİPARİŞ EDİLDİ GELMESİNİ BEKLİYORUM... MAVİDENİZLERE BİNLERCE KEZ TEŞEKKÜRLER. BİLAL USTAM ELLERİN DERT GÖRMESİN...:PDT_30:

Cevap: CİTROEN C4

admin bana da bi konuda yardımcı olursan sevinirim. benzin göstergesinin doğru çalışması için takılan modül sağlıklı çalışmıyo. depoyu dolu gösteriyor ya yarım yada üç çizgi, dolu olmadığını biliyorum da hangisine güvenecem yoksa bu şekilde kabullenmelimiyim. iyi çalışmalar.

Yetkili servise müracaat ediniz bağlantılarını kontrol etmelerinde fayda var.İyi çalışmalar

Re: CİTROEN C4

Alıntı candyman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ANKARA DAMLA LPG DE CİTROEN C4 1.4 ARACIMA LAVATO LPG TAKTIRDIM. YÜKSEL BEY VE UTKU BEY UYUM SAĞLAMAYACAĞINI SÖYLEMİŞLERDİ. HATTA HİÇ BİR MARKA UYUM SAĞLAMIYO BU ARACA DEDİLER. SIKINTILARI GÖZE ALDIM LAVATO TAKTIRDIM. AMA SIKINTI NE DEMEK RESMEN KABUSTU. MAVİDENİZLER BRC SERVİSİNDEN TUNCAY BEY' İ BULDUM, HİÇ BİR SIKINTI OLMAYACAĞINI İLETTİ. LAVATOYU SÖKTÜRDÜM 2A MÜHENDİSLİK MAVİDENİZLER' DE BRC TAKILDI. ÇOK MEMNUNUM BENZİN GÖSTERGEM İÇİN PSA MODÜLÜ TAKILCAK. YENİ MODELİ SİPARİŞ EDİLDİ GELMESİNİ BEKLİYORUM... MAVİDENİZLERE BİNLERCE KEZ TEŞEKKÜRLER. BİLAL USTAM ELLERİN DERT GÖRMESİN...:PDT_30:
    Sayın cytroen c4 BRC markası teknolojik olarak ülkemizde kullanılan sistemler içinde en iyisidir derim,her tür araça rahatlıkla uygulanabilir tarzda tasarlanarak geliştirilmiş yapıya sahiptir.İnanıyorum ki aracınızı uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanacaksınız,kazasız ginler dilegiyle

LPG BİZİM İŞİMİZ
    2A

MAVİDENİZLER OTOGAZ LTD.ŞTİ.
    2A MÜHENDİSLİK ANKARA BÖLGE BAYİİ
    www.mavidenizler.com.tr
    0 312 385 9 555
    TUNCAY KARAKOCA
    0532 596 46 93

merhaba benımde c4 sedanım var ve lpg takdırmak ıstıyorum bu konuda tecrubelerınızden yararlanmak ısterım tavsıylerınız ne olur ??

Aracınıza uygun kitimiz MY-07'dir.Yetkili bayilerimizde yaptıracağınız montajda sorun yaşamazsınız.Maliyet,ödeme seçenekleri ve referans araçlar için yetkili bayilerimiz ile görüşünüz.Saygılar
    http://www.brcnerede.com

Alıntı ucankaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba benımde c4 sedanım var ve lpg takdırmak ıstıyorum bu konuda tecrubelerınızden yararlanmak ısterım tavsıylerınız ne olur ??
    Aracınıza sadece BRC MY-07 ürünü ve dogru bir montaj(bu montajı 2a bayilerinin tamamında yaptırabilirsiniz) sizin beklentilerinize cevap verebilir,saygılarımla.

LPG BİZİM İŞİMİZ
    2A

MAVİDENİZLER OTOGAZ LTD.ŞTİ.
    2A MÜHENDİSLİK ANKARA BÖLGE BAYİİ
    www.mavidenizler.com.tr
    0 312 385 9 555
    TUNCAY KARAKOCA
    0532 596 46 93

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler