+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: farklı bayi fiyatları

farklı bayi fiyatları

BEN ZONGULDAKTA OTURUYORUM ARACIMA TEK NOKTA EJEKSİYONLU BRC LPG SİSTEMİ TAKTIRMAK İSTİYORUM.BUNU İÇİN ÖNCELİKLE SİTENİZE ERİŞİP BAYİLERİNİZİ ÖĞRENDİM.SONRADA TAVSİYE EDİLEN ANAHTAR TESLİM MONTAJ FİYATLARINIZI AMA GÖRDÜMKİ SİZİN SÖYLEDİĞİNİZ FİYATLARLA BAYİ FİYATLRI ÇOK FARKLI.ŞÖYLEKİ SİZİN FİYAT LİSTENİZDE BULUNAN VE 600 TL OLARAK GÖZÜKEN BRC TEK NOKNA LPG SİSTEMİ EREĞLİ KELEŞSAN BAYİNİZDE 700 TL + 50 TL SİMİT TÜP FARKI OLMAK ÜZERE 750 TL.ŞAHİNLER OTO BAYİNİZDE İSE 750 TL+ 50 TL SİMİT TÜP FARKI OLMAK ÜZERE 800 TL SÖYLENİYOR.ACABA BEN NE YAPMALIYIM.SİZİN BAYİ FİYAT LİSTENİZLE BAYİLERİNİZ NEDEN FARLI FİYATLAR SUNUYORLAR.BİZİM BU DURMDA NE YAPMAMIZ GEREKİYOR.KİME NASIL GÜVENCEZ.HERKES AYRI AYRI KENDİNİ HAKLI GÖRÜYOR AMA MAĞDUR OLAN YİNE BİZ TÜKETİCİLER OLUYOR.BU KONUDA NE GİBİ YARDIMLARINIZ OLACAK BİZE .

Cevap: farklı bayi fiyatları

Bizim fiatlarımız tavsiye ettiğimiz son kullanızı fiatlarıdır.Bayilerimiz bölgelere göre değişik ödeme seçenekleri sunabiliyor size uygun olan bayimiz ile irtibata geçebilirisiniz.İyi çalışmalar

sanırız bir yanlış anlaşılma oldu simit depo tek nokta enj lu sistem 700tl enyakın zamanda sizi servisimize bekliyoruz.

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A

zonguldak bölgesinde 2a mühendisliğe bağlı 3 tane bayi bulunmaktadır. bu bayılerin 1tanesi ana bayidir. şahinler oto zonguldak bölgesinin ana bayisidir. türkiyedeki bütün yetkili bayilerde olduğu gibi BRC tek nokta enj. simit tanklı fiyatı 700tl dir. saygılarımızı sunar servisimize bekleriz.

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A

Sitedeki fiyat yanıltıyor evet bencede güncellenmeli

Karbüratörlü-simit = 650 tl
    Emülatörlü_simit = 750 tl duyurulur

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler