+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: LAGUNA 2.0 RXT STOP EDİYOR

LAGUNA 2.0 RXT STOP EDİYOR

Sayın 2A Mühendislik, 2001 Laguna (140'lık)aracıma 2007 yılında xxxxx firmasında BRC FAST sıralı sistem montajı yapıldı montajı yapıldığı ilk günden bu yana araç 4. vitesten 3'e veya 3 ten 2.vitese geçerken stop ediyor veya stop ikaz lambası yanıyor.Araç ilgili firma tarafından defalarca proğram yüklenmesine karşın Renault servisinde Birkaç defa bilgisayara bağlanmasına ve diğer özel serviste bütün mekanik ve elektrik bakımları yapılmış olmasına rağmen (benzinde iken hiçbir problem yok) montajı yapan firma tarafından sorun çözülememiştir; Ne yapmam konusunda yardımlarınızı bekliyorum.

teşekkürler,,,,,

Cevap: LAGUNA 2.0 RXT STOP EDİYOR

Fast modeli farklı yollardan ülkeye sokulan, firmamız tarafından ithal edilmeyen bir modeldir.
    Sorununuzun çözümü için yine de yetkili bayilerimize müracaat edebilirsiniz. İyi günler.

Sayın Keyif;

Ankaradaysanız Servisimize gelin, size ücretsiz yardımcı olalım.

Saygılarımızla

Alıntı keyif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayın 2A Mühendislik, 2001 Laguna (140'lık)aracıma 2007 yılında xxxxx firmasında BRC FAST sıralı sistem montajı yapıldı montajı yapıldığı ilk günden bu yana araç 4. vitesten 3'e veya 3 ten 2.vitese geçerken stop ediyor veya stop ikaz lambası yanıyor.Araç ilgili firma tarafından defalarca proğram yüklenmesine karşın Renault servisinde Birkaç defa bilgisayara bağlanmasına ve diğer özel serviste bütün mekanik ve elektrik bakımları yapılmış olmasına rağmen (benzinde iken hiçbir problem yok) montajı yapan firma tarafından sorun çözülememiştir; Ne yapmam konusunda yardımlarınızı bekliyorum.

teşekkürler,,,,,

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A

MOCAN OTOGAZ
    "BRC YETKİLİ SERVİSİ"
    MOCAN OTOMOTİV LTD. ŞTİ.
    İvedik Organize San. Bölg. Altın Örnek Sanayi Sitesi Melih Gökçek Bulvarı 564. Sokak No: 60Yenimahalle
    TEL (312) 394 72 22 - (312) 394 73 22 CAN MOCAN 0 533 244 29 49 FATİH GÖKHAN 0 532 615 45 53 www.mocanotogaz.com.tr

Merhaba
    Yeni bir Laguna 2001 (140lık) aldım. Arkadaştaki aynı problem bende var.
    BRC SEQ24 MY07 takılı.
    Gaz ayarı yaptırdım. Sorun devam ediyor.
    Acaba bu problem çözüldü mü?

Sorun araç kaynaklı da olabilir sorunun çözümü için LPG ayarı kontrolü yeterli olmayabilir. Aracınızın detaylı kontrolü için iletişim bilgilerini www.brcnerede.com da bulabileceğiniz size uygun yetkili bayilerimize müracaat etmenizi rica ediyoruz. Bilginize

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler