+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2004 HATCBACK OTOM. EURO CİVİC'E LPG

2004 HATCBACK OTOM. EURO CİVİC'E LPG

Merhabalar bende foruma yeni üye oldum uzun araştırmalardan sonra BRC de karar kıldım fakat ben hondanın makyajlı kasa diye tabir edilen otomatik vtec motor hatcback euro civic sahibiyim ve birçok forumda ve burada yaptığım araştırmalarda bu modele ait hiçbir montaj ve bilgiye ulaşamadım okuduklarımdan sonra kafamda soru işaretleri oluştu sitede arıza lambasından şikayet edenlerin sayısı hiçde az değil eğer şuan sorunsuz çalışan aracımda montajdan sonra böyle sorunlar yaşanmasından açıkcası çok çekiniyorum ve bütün yetkili servislerinizde 2A nın yapılması gerektiğini söylediği yol testi falan gibi herşey eksiksiz yapılıyormu biz işin sonunda bu işlerden anlamayız ve bize arabayı nasıl teslim ederseniz binmek durumundayız yani size güvenerek geleceğiz ve bu güvenimizin karşılığını alabilecekmiyiz fazla uzatmadan bu model araçta lpg kiti problem yaratırmı dediğim gibi hiç rastlamadım birde manifolt yeni bir sistemle delinmiyor galiba bilgi verirseniz sevinirim ben kocaelide ikamet etmekteyim şimdiden cevabınız için teşekkürler

Cevap: 2004 HATCBACK OTOM. EURO CİVİC'E LPG

Ürünümüzü kullanan ayni araçlar hakkında bayilerimiz ile irtibata geçip görüşebilirsiniz.Kocaeli bayimiz FS otogaz Faruk bey ile görüşünüz aracınızı inceledikten sonra manifolt delinmesi ve arıza lambası konusunda size daha geniş açıklama yapacaktır.Saygılar

@armi

239 46 30 nolu telefondan sultan hn. ı arıyarak bilgi, referans telefonları , ve randevu alabilirsiniz.
    Saygılar.

teşekkür ederim

Kafamdaki bir sürü soru işaretlerini gidermek için kocaelideki FSOtogaza gittim. Sağolsunlar çok ilgilendiler ve kısa bir konuşmadan sonra arabayı orada bıraktım akşama doğru henüz daha bitmemiştir diye gittiğimde arabanın her türlü işleminin kısa sürede bittiğini gördüm ustamla (tekrar çok teşekkür ediyorum ilgisi için ) son bir teste çıktık hiçbir problem olmadığını gördükten sonra arabayı teslim aldım. Şuan daha çok yeni ama arabamın çalışma olarak eskisinden hiçbir farkı yok hatta derlerdi inanmazdım ilk hızlanmaları daha da iyileşti çekişte şuan için hiçbir problem yok ve gaz-benzin geçişlerini anlamıyorsunuz bile. Son olarak ben lpg taktırma konusunda çok düşünceliydim ama benim gibi düşünen arkadaşlara hiç beklememelerini ve BRC taktırmalarını öneririm daha 1 günde o kadar gezdim ki arabayla gerçekten benzin bitecek diye düşünmemek çok güzel birşey. Buradan ilgileri için Kocaeli FSOtogaza özellikle ustama tekrar teşekkür ederim :PDT_30:

Merhaba Armi..

ben de bir LPG li araç kullanıcısıyım.(Bravo 1.6sx BRC).
    Önümüzdeki yıl otomatik bir araba düşünüyorum, tabiki LPG de takacağım. Otomatik deyince akla Honda gelir. Gazlı Oto Honda da bir sorun var mı memnunmusunuz?

merhaba vdevir... kendi aracımız 2006 model honda crv otomatik sorunsuz kullanıyoruz lpg takılalı 40.000 km oldu.gönül rahatlılığıyla alıp en yakın 2A BRC bayisine gidebilirsiniz. saygılaımızla... NET OTOGAZ 2A BURSA

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler