+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: HYUNDAI İ-30

HYUNDAI İ-30

12mart 2009 tarihinde 2009 model Hyundaı İ-30 aldım. İ-30 aracıma BRC marka LPG taktırabilirmiyim.Hyundaı ile anlaşmanız olduğunu biliyorum.Bu kapsamdan bende yararlanabilirmiyim? Hyundaı ' nin tüm marka benzinli araçları 02 mart 2009 tarihinden itibaren LPG kapsama alındı. Ben aracımı alırken bu durum bize de iletildi. Fakat biz alırken proje gelmedi v.b .şeyler söylendi. Şu an yalova yetkili bayiniz zeki oto da i-30 'a LPG kitiniz varmı ?Hemen taktırabilirmiyim?

Cevap: HYUNDAI İ-30

Hyundai garantisi ve lpg montajı için aracı aldığınız Hyundai yetkili bayisi ile görüşmenizi tavsiye ederiz.Saygılar

Yetkili bayiniz de şu an LPG taktırabilirmiyim.İ-30 lara ait ayrıca bir kit var mı? Ne tavsiye ediyorsunuz.

:confused0024:ŞU AN YALOVA YETKİLİ BAYİNİZDE BRC MARKA HYUNDAI İ-30 A UYUMLU LPG KİTİNİZ MEVCUTMU? HANGİ LPG MODELİNİ TAKTIRACAĞIM?LÜTFEN CEVAP VERİRMİSİNİZ?
    :friendship:

Aracınıza MY-07 modeli uygulancak diğer konularda yetkili bayimiz ile görüşünüz.Saygılar

HYUNDAI i30 kitinin bazı parçaları özeldir. Bayilere sipariş üzerine gönderilir. Bu nedenle yetkili bayimizle temasa geçiniz.
    İyi günler.

KAYBETMEK YOK

Alıntı sado26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yetkili bayiniz de şu an LPG taktırabilirmiyim.İ-30 lara ait ayrıca bir kit var mı? Ne tavsiye ediyorsunuz.

:confused0024:ŞU AN YALOVA YETKİLİ BAYİNİZDE BRC MARKA HYUNDAI İ-30 A UYUMLU LPG KİTİNİZ MEVCUTMU? HANGİ LPG MODELİNİ TAKTIRACAĞIM?LÜTFEN CEVAP VERİRMİSİNİZ?
    @sado26

Yalova zeki oto ile görüşün ellerindeki stokları biz göremiyoruz, olaki ellerinde yoksa bile bugün görüşmeniz durumunda yarın sabah siparişini teslim alabilmektedir.
    Sevgi ile kalın

verdiğiniz tüm bilgiler için teşekkür ederim>>

brc lpg kitimi yalova zeki oyo'ya taktırdım.Bagaja simit samçelik marka 40 lt.liktank taktılar.Ancak tank stepne yerinden biraz yüksek kaldı. i-30 modeline uygun başka tank varmıdır. yoksa tanklar standartmı???? ayrıca tank olarak hangi marka tavsiye edersiniz????

Alıntı sado26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    brc lpg kitimi yalova zeki oyo'ya taktırdım.Bagaja simit samçelik marka 40 lt.liktank taktılar.Ancak tank stepne yerinden biraz yüksek kaldı. i-30 modeline uygun başka tank varmıdır. yoksa tanklar standartmı???? ayrıca tank olarak hangi marka tavsiye edersiniz????
    Sizin aracınız için bayiye 35 lt lik tank gönderildi bir yanlışınız olmasın

3 aylık i 30 aracıma lgp sıralı gaz taktırdığımda arantisi devam edermi ?

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler