+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yakit Sorunu

ben 9 senelik lpg kullanicisiyim.son 4 arcimda brc marka sistem vardi ve hepsinden cok memnundum. yeni aldigim aracimada lpg taktirdim(sequent 24). fakat yakit konusunda olmasi gerektigi gibi bir azalma saglanamadi. donusumu merkez serviste yaptirdim. montajdan sonra en az 15 kere ayara gittim fakat olmadi. hatta bir kere genci bey tarafindan maslak sanayide yapildi. yakit sarfiyati sadece yapilan 1 ayarda normal oldu bu ayarda aracin performansini,cekisini ve keyfini cok dusurdu. aracim 2000 model 1.6 passat 93000 kmde ve bakimli bir arac. suan kmde 23kurus yakiyo ve bence cok fazla.(yol bilgisayari 10 litre araliginda takip ediyor)
    birde sabahlari ilk calismada benzinden gaza gectiginde motor tam isinana kadar kesiklik yapiyor ve stop edebiliyor. yakit gostergesi cogu zaman calismiyor.
    servise gittigim zamanlar icinde benden baska mutsuz bir musteri hic bir zaman gormedim.benim problemlerimle ilgili cozum saglarsaniz cok sevinirim. tesekkurler.

sayin m tiknaz
    bu aracin motor kodunun ilk dort harfi nedir

motor no: arm012... ruhsattaki istediginiz galiba

Araciniz 4 gaz analiz cihazina baglanacak ve benzin ile gazdaki degerler karsilastirilarak daha saglikli yorumda bulunabilecegiz.
    Ornegin oksijen sensor arizasi tek basina %30 civarinda fazla yakit tuketimine neden olur.

Evet, merkez serviste bu olcumler yapilabiliyor. 
    Istediginiz zaman ugrayabilirsiniz.

ilginiza gercekten cok tesekkur ederim. bu analizin yapilabilmesi icin ne yapmam gerkli.
    sizin servisininizde yada sizin merkez binanizda bu olcum yapilabiliyormu?

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler