+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BRC MY 07 TAKTIRDIM KURTULDUM

BRC MY 07 TAKTIRDIM KURTULDUM

Tam 2 aydır gezmediğim usta kalmadı gitmediğim ilçe gitmediğim lpg dönüşümcü kalmadı en sonunda brc my 07 taktırdım kurtuldum.Arabam 2007 model opel vectra 1.6 twinport.XXX(Markası sende saklı) denilen sistemi usta met etti ve arabama taktı takmaz olsaydı keşke 2 ayım bununla uğraşmakla geçti.Arabada sabah tüpe geçerken istop etme,yolda giderken gaz yememe sanki 1960 model araba gibi rolantide çalışma geçişleri aşırı bir şekilde hissetme ve en önemlisi gaza ani basmalarda titreme gibi problemleri vardı.2 ayın sonunda araştırmalarımın sonucu olarak brc taktırdım sanki benzinde gibi çalışıyor arabam tıkır tıkır.Arkadaşlar bunu reklam için inanın yazmıyorum benim brc ile işim yok ben cep telefon işi ile uğraşan bir esnafım.Hiç araştırmayın derim direk BRC taktırın kurtulun ... Herkese iyi çalışmalar diliyorum tüm BRC takan servisleri kutluyorum.... Bana BRC sistemini takan Samsun ŞIKLAR OTOGAZ A TEŞEKKÜR EDERİM...

Thumbs up Cevap: BRC MY 07 TAKTIRDIM KURTULDUM

İŞTE BRC FARKI BURADA ARACINIZI İYİ GÜNLERDE KULLANIN ARAMIZA HOŞ GELDİNİZ:OK:

UYSALOTOGAZ
    eski sanayi sitesi 25.blok no.8 edirne
    284 2250037
    5356793364
    www.uysalotogazedirne.com

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A

Cevap: BRC MY 07 TAKTIRDIM KURTULDUM

HAYIRLI OLSUN KEYİFLİ SÜRÜŞLER.

Evet arkadaşlar yakıt oranını açıklıyorum;Şehirlerarası 120 km. hızla test ettim 150 krş. Şehir içi 240 krş.Çok memnunum aracım vectra c diesel bir araç kadar belkide daha az yakıyor...

SAYIN CEP KLİNİK LPG NİN LİTRE FİYATI NE BU ARADA? BENDEDE VECTRA VAR YAKITTAN SIKINTILIYIM (BRC DEĞİL)

Kardeş lpg litre fiyatı 1.60 tl .Ben çok memnunum gittikçede düşüyor arabanın yakıtı ben böyle performanslı bir kit görmedim.Nazar değmesinde...

ALLAH NAZARDAN VE SIKINTIDAN SAKLASIN ARACI VE LPG SİSTEMİNİ

merhabalar
    palio 1,4 el ler için (tek nokta enjeksiyonlu) BRC nin MY 07 modeli takılyor mu?

selam arkadaşlar bende de vectra c twinport var. ben de brc taktırdım şehir dışı yol yapmadım fakat şehir içinde taktırdığımdan bu yana 2500 km yol yaptım 40 lt gaz ile 345-350 km yol yapıyor. gazın litresi burada 2,03tl yaklaşık 220 ykr-230 ykr yakıyor. çekişte ve motorumda sıkıntı yok teşekkürler brc.
    :character0053:

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler