+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 308 LPG uyumu

308 LPG uyumu

Merhabalar lpg dostları ;
    3 senedir lpg li kullandığım 2004 model toyota corolla 1.6 aracımdam sooon derece memnundum (lpg sistemi brc değildi, BRC gibi kaliteli olduğundan emin olduğum başka bir markaydı.) yaklaşık 15 gün önce aracımı satarak 2009 model/sıfır benzinli peugeot 308 1.6 / 120 hp comfort modeli bir araç aldım, yeni aracıma aşığım fakat lpg ye de aşığım,

Aracımın lpg ye uyum problemi varmıdır?

Bu araç için BRC referans verebilirmisiniz ?

Aracım için en uygun lpg dönüşümü hangisidir ? Adapazarında oturuyorum. (özeldende söyleyebilirsiniz adapazarında hangi bayi işcilik acısından ve teknik açıdan en iyisidir.)

Aşağı yukarı maliyeti ne olur ?

Peugeot servisi " taktırmanızı tavsiye etmiyoruz, aracınız garanti dışı kalır, yağ değişim, buji değişim periyodu düşer, arıza lambası yanar vs..." dedi ama aracın motorunun lpg ye uyumsuz olduğunu söylemedi yani normal şartlarda aracın motoru lpg ye uyumlu gözüküyor.

Aracın motor aksamıyla ilgili kısımlarının garanti dışında kalma riskini göze alırsam, peugeot servisiyle ilerideki muhtemel diyologlarım nasıl olur ? bu konuda Adapazarı peugeot servisiyle LPG konusunda şimdiden aramı bulurmusunuz acaba

cevaplar için şimdiden çoook teşekkür eder, saygılar sunarım....

Cevap: 308 LPG uyumu

Herhangi bir uyum problemi olmaz.Diğer konularda size en uygun yetkili bayilerimiz ile görüşebilirsiniz.İlginize teşekkür ederiz.
    http://www.brcnerede.com

Alıntı yusuftaner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar lpg dostları ;
    3 senedir lpg li kullandığım 2004 model toyota corolla 1.6 aracımdam sooon derece memnundum (lpg sistemi brc değildi, BRC gibi kaliteli olduğundan emin olduğum başka bir markaydı.) yaklaşık 15 gün önce aracımı satarak 2009 model/sıfır benzinli peugeot 308 1.6 / 120 hp comfort modeli bir araç aldım, yeni aracıma aşığım fakat lpg ye de aşığım,

Aracımın lpg ye uyum problemi varmıdır?

Bu araç için BRC referans verebilirmisiniz ?

Aracım için en uygun lpg dönüşümü hangisidir ? Adapazarında oturuyorum. (özeldende söyleyebilirsiniz adapazarında hangi bayi işcilik acısından ve teknik açıdan en iyisidir.)

Aşağı yukarı maliyeti ne olur ?

Peugeot servisi " taktırmanızı tavsiye etmiyoruz, aracınız garanti dışı kalır, yağ değişim, buji değişim periyodu düşer, arıza lambası yanar vs..." dedi ama aracın motorunun lpg ye uyumsuz olduğunu söylemedi yani normal şartlarda aracın motoru lpg ye uyumlu gözüküyor.

Aracın motor aksamıyla ilgili kısımlarının garanti dışında kalma riskini göze alırsam, peugeot servisiyle ilerideki muhtemel diyologlarım nasıl olur ? bu konuda Adapazarı peugeot servisiyle LPG konusunda şimdiden aramı bulurmusunuz acaba

cevaplar için şimdiden çoook teşekkür eder, saygılar sunarım....
    Sevgili yusuftaner,

Sizin aracılığınız ile BRC dostlarına bir müjde vermek istiyorum

Fuar hengamesini atlattıktan sonra önümüzdeki hafta içinde ekibimle peugeot firmasına gidip DEMO MONTAJ YAPACAĞIM
    Bu daha önceden beri yaptığımız görüşmelerin sonuçlanması ve BRC ile el sıkıştığı anlamına gelmektedir.
    Şimdilik ilk olarak PEUGEOT PARTNER-CITROEN BERLİNGO iki araca alttan stepne tanklı bir montaj yapacağız ve bu araçlar daha sonra seri üretimli olarak yurtiçi ve yurt dışına satılacaklar.

Fiyatımız 150 tl peşin 10 X 150 taksitle dir.

Adapazarında 5 adet bayim bulunmaktadır
    İsar otomotiv,
    Yeşilyurt otomotiv,
    Elbirlik a.ş.
    Samtaş tofaş servisi,
    Ernaz renault servisi.

Servisinizin bu gelişmelerden haberi olmayabilir, sizde bu müjdeyi onlarla paylaşın ilk sizden duysunlar.

faruk abi selamlar,

ben Ankaradan Kubilay,

daha önceki aracımda çok yardımların oldu bana. Abi senden ricam ,peugeot 308 1.6 / 120 hp VTİ bir araç almayı düşünüyorum .bu araçta benzin göstergesi sorunu var sanırım bunun çözümü varmı acaba.Yoksada bunu nasıl bertaraf edebilirim veya çözüm yoksa araçta nekadarlık benzin olduğunu anlamak için sistemi benzine aldığımda gösterge doğru gösterecekmi .

PSA modülü kullanılarak ilgili sorun aşılmaktadır. Bilginize saygılar

Re: 308 LPG uyumu

selamlar 308 1.6 thp sportium 156 beygir motor için lpg dönüşümü mümkünmü
    yardımcı olursanız sevinirim birkaç brc bayisiyle konuştum bazıları olur diyor bazıları olmaz diyor arada kaldım
    ayrıca tasarrufu ve randımanı nasıl olur
    şimdiden yardımlarınız için teşekkürler...

Cevap: Re: 308 LPG uyumu

İlgili araçlar direkt enjeksiyonludur. Bu nedenle 5G kodlu SDI (Sequent Direct Injection) kitimizle dönüşüm yapılması gerekir. Bu kit ilgili araçlar için özel olarak üretilmiş olup, herhangi bir uyumsuzluk söz konusu değildir. %30-35 civarı tasarrufunuz olur. Konu hakkında www.brcnerede.com da ki size uygun yetkili bayilerimiz ile görüşebilirsiniz. Bilginize

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler