+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: peugeot 206 ve Lpg montajı destek

peugeot 206 ve Lpg montajı destek

Merhabalar
    aracım 2001 model 206 roland garros 1.6 90 Bg yakıt tüketimi şehir içi normal kullanımda 280-300krş/km bu değerler bana yüksek geliyor sizce normal mi ?(benzin=2,95)

eğer lpgye geçersem ortalama şehir içi yakıt tüketimi ne kadar olacaktır?

Lpg taktırmayı düşünüyorum ve araştırmalarım sonucu en ilgili ve tecrübeli firma olarak sizleri gördüm ve ankaradayım en önemli sorum ise şu

Eğer lpg taktırırsam aracın çalışması,rolanti problemi,stop etmesi gibi şeylerle karşılaşırmıyım bu tip şeyler benim gibi aracının bakımlarını hiç aksatmadan yapan titiz bir insan için inanın arabayı gözden çıkarmama neden olacak kadar önemli nedenler şayet 2a mühendisliğin ankaradaki bayisinde taktırırsam bu tip problemleri yaşamayacağıma dair ne gibi bir garanti verebilirler.
    Ve benzin göstergesi sorunu demişler bu psa modülü her araçta kesin sonuç veriyor mu?
    sorularıma vereceğiniz yanıt için şimdiden teşekkürler

Cevap: peugeot 206 ve Lpg montajı destek

Aracınız litre olarak sistemimiz ile benzinden max.%15-20 daha fazla lpg tüketir.Hesabınızı bu duruma göre yapabilirsiniz.
    Diğer konularda lütfen yetkili bayilerimiz ile görüşünüz.Saygılar
    http://www.brcnerede.com

arkadaşım bendede aynı araba var 2003 roland garros benimki 110 beygir benzinde 300 kr yakıyordu ben brc taktırdım şehiriçi 45 liralık lpg ile 315 km yapıyorum. uzun yoldada 1500 km yaptım 160 liralık lpg ile. şiddetle öneririm tek sorun benzin ibresi.

Benzin göstergesi için yetkili servislermizde PSA modülü uygulatabilirsiniz.Saygılar

İyi günler...
    2000 model Peugeot 206 otomatik vites aracım var. Lpg taktırmadan önce çok araştırdım. Çoğu insan sorun çıktığını, uyum sağlamadığını söyledi. Ancak nezamanki BRC Adana bayii POLAT OTOGAZ ile tanıştım bana %100 sorunsuz çalışma garantisi ve uymazsa da sökme garantisi verdi. Bende bu garantiye güvenerek 2 gün önce aracıma BRC takdırdım. Şimdilik bir sorun yada performans kaybı yok inşallah ileride de bir sorun çıkmaz. Ayrıca şuan benzine göre %50 tasarruf sağlamış durumdayım. BRC ve Polat Oto Gaza teşekkürler....:OK:

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler