+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tunap Gerçekten Temizliyor.

Tunap Gerçekten Temizliyor.

Herkese merhaba. Geçen hafta Mocan otogaza gittiğimde Övünç beyle sohbet ediyordum ki gözüme tunaplar çarptı. Tunap aldıkdan sonra ailenin 2. arabası 92 model 106 xn de denedim. Araç 50000km boyunca lpg ile kullanıldı. Şu anda orjinal 191000 de. Araçta benzinli kullanımda çok fazla tekleme ve subap sesi ayrıca çekişte düşüklük vardı. Kullanmadan önce bu tür ürünlere karşı önyargım olduğu için hiçbir işe yaramıyacağını düşünmüştüm.1 depo benzine tunap ekleyip 200km yol yaptım ve bütün tekleme, ses çekiş düşüklüğü ortadan kalktı. Artık benzinde sabahları tek marşta çalışıyor. Kesiklik kalmadı.Tunap kesinlikle yakıt sistemini enjektörleri ve subapları temizliyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

Cevap: Tunap Gerçekten Temizliyor.

Sayın Ömer Yıldır,

Tunap Katkı Maddelerini araçların ilk dönüşümünde ücretsiz uyguluyoruz ve sizin de bahsettiğiniz gibi faydasını görüyoruz.

İyi günler temenni eder, bu vesileyle saygılarımızı sunarız.

Alıntı omer_yildir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba. Geçen hafta Mocan otogaza gittiğimde Övünç beyle sohbet ediyordum ki gözüme tunaplar çarptı. Tunap aldıkdan sonra ailenin 2. arabası 92 model 106 xn de denedim. Araç 50000km boyunca lpg ile kullanıldı. Şu anda orjinal 191000 de. Araçta benzinli kullanımda çok fazla tekleme ve subap sesi ayrıca çekişte düşüklük vardı. Kullanmadan önce bu tür ürünlere karşı önyargım olduğu için hiçbir işe yaramıyacağını düşünmüştüm.1 depo benzine tunap ekleyip 200km yol yaptım ve bütün tekleme, ses çekiş düşüklüğü ortadan kalktı. Artık benzinde sabahları tek marşta çalışıyor. Kesiklik kalmadı.Tunap kesinlikle yakıt sistemini enjektörleri ve subapları temizliyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A

MOCAN OTOGAZ
    "BRC YETKİLİ SERVİSİ"
    MOCAN OTOMOTİV LTD. ŞTİ.
    İvedik Organize San. Bölg. Altın Örnek Sanayi Sitesi Melih Gökçek Bulvarı 564. Sokak No: 60Yenimahalle
    TEL (312) 394 72 22 - (312) 394 73 22 CAN MOCAN 0 533 244 29 49 FATİH GÖKHAN 0 532 615 45 53 www.mocanotogaz.com.tr

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler