+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 29 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu
Toplam 288 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BENIM ARACIMA HANGISI UYAR?

1997 VW Polo classic 1.6 - 1F motor kodlu, 75HP modelleri SPI Tek Nokta enjeksiyonlu. Araciniz bu ise mikserli sistem olacak.
    Onlarin haricinde, 1.4-1.6 ve 1.8 modeller MPI Cok nokta enjeksiyonlu Sequential yakit besleme sistemine sahip. Bu modellere mikserli sistem onermiyoruz. Sirali dedigimiz SEQUENT-24 taktiracaksiniz.
    Iyi gunler.

arac 1.6 100 hp olan versiyon yalniz benim bildigim uc tip lpg var.
    1-karburatorlu araclara takilan mikserli sistem,
    2-sirali sistem degil su600-700 ytl civari takilan sistemler(daha fazla bilgim yok)
    3-bildigimiz sirali sistem.
    benim taktirmayi dusundugun 2. bahsettigim versiyon.bu sistemler hakkinda bilgi verirseniz memnun olurum

ayrica motor pplastik manifoldlu degil,aluminyum olabilir veya baska bi metal

Edited by - diredire Tarih: 10/08/2006 01:02:39

Kadir bey merhaba

benim 1998  model  1.6 xei toyota corollam var katalitik konvertorlu bu araca lpg taktirmak isityorum hangi sistemi tavsiye edersiniz

Araciniz semi-sequential yakit besleme sistemine sahip. SEQUENT-24 modelimiz takilacak.

Merhaba bearslan,

Bende de ayni arabadan var, 1.5 ay kadar once BRC Seq 24 taktirdim ve simdi cok mutluyum , ne cekis sorunum var nede yer sorunum oldu(simit depo taktirdim). Ufak tefek ses problemin olabilir ama rahatca 118 beygirlik aracin gazina basmak  icin buna kesinlikle deger.

2a mühendislik ve tüm forumculara merhabalar, 20 yillik araç kullanicisiyim ama hayatinda hiç lpgli araç kullanmamis lpg savunucusuyum (kullanmama nedenim hep sirket araci kullandigimdan) 1 hafta once 79000 km.de 2001 model hyundai elantra araç aldim ve bu aracima tereddüt etmeden seq24 taktiracam en yakin sürede;beni bu markaya iten 2a mühendisligin gerek kendi forumlarinda gerekse forum-donanim haber sitesinin forumlarinda hiç bir sekilde sikilmadan üsenmeden kullanicilara yol gostermesi ve ilgileri oldu.suan için her ne kadar brc kullanicisi olmasamda fakat olacak biri olarak simdiden 2a yetkililerine tesekkür ederim.bu arada ankarada oturuyorum sanirim donüsüm üçün 2 alternatif servisimiz var yanilmiyorsam herkese sevgiler,saygilar

Sn. nikezeus,
    Hosgeldiniz. En kisa zamanda BRC kullanicisi olarakta sizi aramizda gormek isteriz. Hazir 300,-YTL kampanyasi baslamisken tam zamani..

Kadir Bey Selamlar;

Benimde 1998 Brodway RN I  otomobilim var.Takip takmamakta kararsizim.Galiba benim aracim tek nokta enj. Ben hangisini taktirmaliyim ve eger sizde bilgi sahibi isenniz bana kaca mal olur. Tesekkurler

Iyi gunler Kadir Bey.
    Benim 1996 model opel vectra cd 2.0 otomatik vites aracima en uygun sistem hangisidir?Yol bilgisayarinda karisiklik olmamasi icin hangi marka uygun olur?Bunun haricinde yaklasik 8-10 arkadasim ayni yerde lpg donusumu yaptiracak.Bu konuda bize nasil yardimci olabilirmisiniz?Bizler askeri personeliz taksit imkanini ve fiyat durumunu aciklayan bir mail atarsaniz seviniri.Izmirdeki adresinizide yazarsaniz iyi olur.Saygilarimla.

Iyi gunler Kadir Bey.Benim 1996 model Opel Vectra 2.0 CD otomatik vites arabama en uygun sistem hangisidir?Bazi sistemlerde yol bilgisayari ariza gosteriyormus bunu onleyen sistem sizde mevcutmu?Biz Izmirde lpg donusumu yaptirmayi dusunen yaklasik 8-10 arkadasiz.Askeri personel oldugumuzdan aralikli sekilde gidip yaptirmayi dusunuyoruz.Bize taksit ve fiyat konusunda ne olabilir?Tesekkur ederiz.    yD:BelgelerimResimlerimahmetGoruntu033. jpgardiminiz

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler