+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 30 Toplam 30 Sayfadan
BirinciBirinci ... 20 28 29 30
Toplam 300 adet sonuctan sayfa basi 291 ile 300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BENIM ARACIMA HANGISI UYAR?

Cevap: BENIM ARACIMA HANGISI UYAR?

sayın 2a mühendislik bir sorum olacak aracım 1991 model broadway lpg sistemimi komple yenilemek istiyorum. fakat kafama takılan bir şey var o da regülatör dediğimiz parçanın birisi 140 kW birisi 90 kW bu ne anlama gelmektedir. bunlardan 140 kW daha mı iyi oluyor bu regülatörü tercih etmeliyiz.

140 kw büyük kapasiteli 90 kw küçük kapasitelidir. Her ikiside üzerindeki ayar düzenekleri vasıtası ile ayni tip motor için ayarlanabilir. Ayrıntılar için yetkili bayilerimiz ile görüşmenizi rica ediyoruz. Bilginize

Merhaba Ford Focus 3 2013 125 hp hangisi uyar ve fiyatı nedir

Sayın hasan1861,
    Aracınıza uygun modellerimiz BRC Sequent32 ile maliyet açısından daha uygun olan GFi'dir. Referans araçlar, maliyet ve ödeme seçenekleri için iletişim bilgilerini www.brcnerede.com 'da bulabileceğiniz size uygun yetkili bayilerimize müracaat etmenizi rica ediyoruz. Bilginize

2014 yılında focus 2 vardı sizin tavsiyeniz ile My 11 bağlattırdık gayetde memnundum. Şuan focus 3 e sequent 32 diyorsunuz bunun My 11 den teknik olarak farkı nedir My 11 den sonra çıkan bi modelmidir yada araç motoru arasındaki fark içinmi sequent 32 dediniz bu farklardan bahsederseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

Sayın hasan1861,
    Sequent32 MY-11'in üst versiyonudur ve MY-11'in yerini almıştır. Sequent32 MY-11'den daha gelişmiş tesisata, ECU'sine, LPG anahtarına, daha güncel ve gelişmiş yazılıma sahiptir. Bilginize

Merhaba,

Peugeot RCZ marka aracım için uygun lpg kitinin kodunu rica edebilir miyim?

Saygılar

Motor Tipi: THP
    Motor Kodu: 5FV

Sayın RCZForever,
    İlgili araçlardan Motor kodu 5FV Benzin ECU kodu MED 17.4.2 olan tiplerine SDİ 09SQ4SMY9005G kodlu kitimiz ile yetkili bayilerimiz LPG dönüşümü yapmaktadır. Gerekli kod kontrolleri, referans araçlar, maliyet ve ödeme seçenekleri için iletişim bilgilerini www.brcnerede.com da bulabileceğiniz size uygun yetkili bayilerimiz ile iletişime geçmenizi rica ediyoruz.

2011 Model mini Cooper Countryman 1.6 S Modeli aracım var bu araca lpg sistemi uygulanabilirmi.Gerçekten aracım baya bir fazla yakıyor. Eger uygulanırsa yakıtta Ortalama % kaç tasarruf edebilirim

Sayın ibobarut
    Aracınız 1.6 cc THP motor ise dönüşüm için motor ve Benzin ECU kodunun bilinmesi gerekiyor. Gerekli kod kontrolleri sonrası dönüşüm yapılabilir. 1.6 cc Atmosferik motor ise sistemlerimiz ile ayni şartlardaki benzin tüketiminizden litre olarak %20 civarı daha fazla LPG tüketiminiz olabilir. Yani aracınız 100 km'de 10 lt benzin tüketiyor ise ayni şartlar da 12 lt civarı LPG tüketir. Tasarruf LPG litre maliyetinin düşük olmasından kaynaklanır. Dönüşüm sonrası yapacağınız tasarruf miktarını bahsettiğimiz orana göre hesaplayabilirsiniz.
    Aracınıza uygun modellerimiz BRC Sequent32 ile maliyet açısından daha uygun olan GFi'dir. Temelde her iki kitimiz de ayni olup aralarındaki fark enjektör ve Regülatördür.
    Referans araçlar, maliyet ve ödeme seçenekleri için iletişim bilgilerini www.brcnerede.com 'da bulabileceğiniz size uygun yetkili bayilerimiz ile iletişime geçmenizi rica ediyoruz.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler