+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sadece Soru ?

Sadece Soru ?

Arkadaşlar Merhabalar,

Aracıma BRC My07 Modelini yaklaşık 1 ay önce taktırdım.Aklıma takılan tek soru ilk kez uygulama oldugu için montajı yapılan yere ilk 1000/ 2500 LPG bakımı adı altında gitmem gereklimi :S

Cevap: Sadece Soru ?

İlk 1-2 depo sonra genel kontrol için yetkili servise müracaat edebilirsiniz.İyi çalışmalar

Alıntı 2A TEKNİK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk 1-2 depo sonra genel kontrol için yetkili servise müracaat edebilirsiniz.İyi çalışmalar
    1-2 depomu :S benim 2500 km civarı oldu taktıralı en kısa zamanda servise gideyim o zaman

iyi günler... 97 model 1.8t passatım var ve brc sıralı sistem kullanıyorum.araba lpg de gaz yemiyor hatta öyleki rolantide çalışırken bile gazın sonuna kadar bastığım halde 3000-4000 devirden yukarı çıkmıyor.enjektörleri tek tek çıkardım hepsinde tekleme yapıyor galiba enjektörden deil filtreleri de 1000km önce değiştirdim yani çok yeni,anlayamadım sorunu.acaba tankta pislik olabilir ve ondan yapabilir mi?lütfen yardımcı olur musunuz?ben kastamonudayım ve brc nin yetkili servisi yok,ayrıca araba benzinde bu hataları yapmıyor.

Çorum Özençler Otogaz ile temasa geçebilirsiniz.Gerekli yönlendirme yapılacaktır.İyi çalışmalar
    Mehmet Bey
    ÖZENÇLER OTOGAZ MÜHENDİSLİK HİZMET. Aşağı Sanayi 6. Çelik Dok. No: 8-10 0 364 213 51 73 0 364 213 90 54

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler