+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Peugeot 106 Xr 1.4 Lpg Uyumu

Peugeot 106 Xr 1.4 Lpg Uyumu

1. Peugeot 106 Xr 1.4 için nasıl bir sistem önerirsiniz ? (Motor gücü 75, Motor No. 10FS7A2262751)
    2. Fiyatları ne kadar ?
    3. Tasarruf oranı (%) ne kadar olur ?

Teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim. . .

Cevap: Peugeot 106 Xr 1.4 Lpg Uyumu

Aracınızın enjeksiyon sistemini yetkili bayilerimizin kontrol etmesi gerek.İyi çalışmalar

Sayın yönetici, şase numarasından (Şase No: VF31AKFXTVM004194) mümkünse bir zahmet baksanız olur mu acaba ? Bilmiyorum sizin yetkiniz var mı )

Çünkü yetkili bayiye gitmeme gerek kalmadı, çünkü telefon ile görüştüğümde ; biz peugeot ve citroen araçlara lpg kiti takmıyoruz. Bu araçların beyinleri hassas olduğundan Lpg kiti arıza lambasının yanmasına neden oluyor. Biz bu konuda sorumluluk kabul etmiyoruz ve bu sebepten dolayı bu araçlara montaj yapmıyoruz dediler, şaşırdım. Ne yapmalıyım yakıt yüzünden aracımı değişmem gerekiyor. Yakıt tüketimim fazla Lpg kiti taktırmak istiyorum bir çaresi yok yok mu bunun dedim ; Hayır yok. Farklı markalara yönelip taktırabilirsin diye hayret ettiğim şok bir cevap aldım . . .

Sayın yetkililer ne yapmalı ?
    - Aracı mı satıp toplu taşıma ya mı yönelsem ?
    - Lpg den vazgeç benzinli mi kullan dersiniz,
    - Hiçbiri, öyle şey olmaz bunun çözümü var diye söyler misiniz ?

Aracınız yakıt besleme sistemi kontrol edilecek(enjeksiyon sistemi).Kontrol sonucuna göre uygun kit seçimi yapılacak.Aracınız kaç cc ve kaç model ilgili araçlara lpg'nin sorun çıkarttığını söyleyen yeri bize yazarmısınız.Saygılar

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler