+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: DEPODAN (ŞAMANDIRADAN) GICIRTI SESLERİ

DEPODAN (ŞAMANDIRADAN) GICIRTI SESLERİ

Sayın Yetkili;
    Golf 2003 model aracıma taktırmış olduğum silindir tank içerisinden son derece rahatsız edici gıcırtı sesleri geliyor.
    bugün servisime gidip sorunu belirttim ve depo içindeki şamandıradan geldiğini tespit edip bunu değiştirdiler, çıkan parçayı bende gördüm bariz gıcırtı yapıyordu, yeni parça taktılar, bu yeni parça takmadan önce kutusundan çıktığında o kısımdan hiç ses yapmıyordu, fakat yaklaşık 10 km sonra buda gıcırdamaya başladı önceki kadar yüksek çıkmasada teyp kapalı iken bu sesde rahatsız edici düzeyde.
    sonuç olarak bu sorun çözülemez mi? tahammül edilemez bir ses olduğu kuşkusuz.

araç tanıtım numarası: WVWZZZ1JZ3B018879
    tip onay numarası: 14 42 0044 01 431

Servis: Genç Otogaz Konya

Selamlarımla

Cevap: DEPODAN (ŞAMANDIRADAN) GICIRTI SESLERİ

Sayın Genç Otogaz yetkilileri sorunun çözümü için ertesi gün arayıp davet ettiler. İlgileri için teşekkür ederim. fırsat bulup ancak bugün gidebildim. uzun süre geçti ama bu ses geçmedi. usta ile deneme sürüşü yaptık. eskisi kadar gür çıkmayan bu sesin normal olduğunu, hatchback bir araç olduğundan sesin içeriden duyulduğunu, sedan bir araç olsa idi duyulmayacağını ifade etti. başka çare kalmadığından simit tank takılmasını önerdi. ancak stepnesiz uzun yola gitmek doğru gelmiyor bana. BRC markasını tavsiye üzerine ve en iyisi olduğuna inanarak taktırmıştım. zaman zaman aracıma binen misafirlerime bu gıcırtı sesi ile mahçup oluyorum. bu nedenle aslında çok sevdiğim aracımı satıp dizel bir araç almayı düşünüyorum artık.
    hatchback aracına lpg taktırmak isteyen arkadaşlar için ifade etmek istedim. zira ben önce bu forumu incelemiş sonra taktırmıştım.
    Selamlarımla

Cevap: DEPODAN (ŞAMANDIRADAN) GICIRTI SESLERİ

Yetkili servisimizin sunduğu çözüm sorunu giderebilir.Dikkate almanız dileklerimizle.Saygılar

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler