+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: yeni kullanici

Oncelikle sunu belirtmeliyimki forumu uzun zamandir takip ediyorum 2a yetkililerinin hosgorulerini dikkatle takip ediyorum bende aracima donusum yaptirmak istiyorum aracim 2002 hyundai accent enjeksiyonlu bi kac yere sordum sirali sistem olacagi soylendi ben sunu merak ediyorum bu sistemde manifoldu deliyorlar araca taktirdik ve verim alamadik diyelim lpg yi sokturdugumuz zaman o delikler benzinle kullanirken sorun cikarirmi?ikincisi bunlari ruhsata islettiyoruz emniyete faturasi, projesi bir cok evrak veriliyor.ben sorun yasadigimda odedigim ucretimi tam olarak alabilecekmiyim yoksa kdv si veya baska tutarlar duserek alin bu paranizmi denilecek.bunu gercekten merak ediyorum bir arkadasim taktirdi sorun yasadi ve sokturdu ruhsata islettigi icin kdv ve proje miktari dusulerek odeme yapildi bu sorularin cevabini verebilirseniz bende en kisa zamanda donusumu yaptiracagim saygilarimla

Murphy kurali: Negatif yaklasirsaniz her sey ters gider. Sokulurse diye yola cikmayalim.
    Cok sukur bugune kadar baska markalar soktuk, yerine BRC taktik. HYUNDAI ACCENT-ERA yuzlerce ticari arac var, 100.000 km yi gecmis. En buyuk referansimiz bu ticari arac kullanicilari.
    O yuzden endiseniz olmasin. Verim alamak gibi bir durum yok. Yeterki araciniz benzinde duzgun calissin ve periyodik bakimlarini zamaninda yaptirin.
    Iyi gunler.

cevabiniz icin tesekkur ederim ama her turlu kafama takilan sorulari sormam gerekiyor.birde arkadasimin yasadiklarini gorunce ister istemez bunlara cevap ariyorum gercekten bu sorularima cevap verirseniz cok memnun olacam hemde donusumu yaptiracagim saygilarimla

Sn. taipen71,
    Donusum yaptirdiktan sonra herhangi bir nedenle LPG sistemini sokturmek isterseniz emme manifoldunda acilan 6mm delikler kor tapa ile kapatilmaktadir. Boylece benzinle calismada bir sikinti olmamaktadir.
    Montajdan sonra size verilen trafik tescil belgelerinin 30 gunluk suresi vardir. Bu sure icerisinde aracinizi kullanir, memnun olmazsaniz sokturursunuz ve ruhsata isletmek icin herhangi bir masraf yapmamis olursunuz. LPG yi ruhsata islettikten sonra sistemi sokup LPG yi sildirmek, aynen isletmek gibi ayri prosedure tabi.
    iyi gunler.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler