+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2009 civic

2009 civic

merhabalar 2009 civic' e lpg taktırmayı düşünüyorum, fakat aracın garanti kapsamından çıkması ve olası arızalar beni çok düşündürüyor. yeni kasa civic e lpg taktıran varmı,memnunmu? bilgilendirirseniz sevinirim.

Cevap: 2009 civic

Sayın fatihozn,

Alttaki yazı; sizinle aynı aracı kullanan bir müşterimizin memnuniyet yazısıdır.

Honda Civic aracınıza güvenle BRC uygulatabilirsiniz.

Saygılarımızla

İSMET ERGENÇ´isimli üyeden Alıntı
    Bir teşekkür daha etmek artık farz olmuştur.
    Audi marka aracıma 7 - 8 ay önce BRC m07yi Mocan Otogaz firmasında bir dostumun tavsiyesiyle uygulatmıştım. yaklaşık 35.000 kilometredir aracımı lpgli kullanıyorum. 2 kez filtre değişimine gittim, bir keresinde de eşimin 2008 model Honda Civic aracına LPG uygulatmak için gittim.

Honda Servisi arıza lambası yanar, söndürürsünüz tekrar yanar tarzında yaklaşımlarda bulundu. Mocan yetkilileriyle görüştüğümde böyle bir durumun kendilerinde söz konusu olmayacağını, arıza lambasının yanmayacağını, işin montaj ve programla birebir alakalı olduğunu, kendilerinin zaten bu hususlara çok önem verdiklerini belirttiler. araç ertesi gün montaja alındı, yine bu araca da m07 sıralı sistem lpg takıldı.

Mocan Otogazın yaptığı lpg dönüşümünden sonra bu araba ile yaklaşık 5500 km yol katettik. ne arıza lambası yandı, ne herhangi bir sorun yaşandı.

Uzun lafın kısası, BRC, BRC, BRC ) , ve bu işi Ankara'da en iyi şekilde yapan MOCAN OTOGAZ firmasına ve çalışanlarına teşekkür ederiz.

Alıntı fatihozn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhabalar 2009 civic' e lpg taktırmayı düşünüyorum, fakat aracın garanti kapsamından çıkması ve olası arızalar beni çok düşündürüyor. yeni kasa civic e lpg taktıran varmı,memnunmu? bilgilendirirseniz sevinirim.

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A

MOCAN OTOGAZ
    "BRC YETKİLİ SERVİSİ"
    MOCAN OTOMOTİV LTD. ŞTİ.
    İvedik Organize San. Bölg. Altın Örnek Sanayi Sitesi Melih Gökçek Bulvarı 564. Sokak No: 60Yenimahalle
    TEL (312) 394 72 22 - (312) 394 73 22 CAN MOCAN 0 533 244 29 49 FATİH GÖKHAN 0 532 615 45 53 www.mocanotogaz.com.tr

bendede 2008 otomatik civic elegance var.bende brc lpg taktırmayı düşünüyorum.bursada bu işi iyi yapan bi yer varmı bildiğiniz.lpg yi taktırdıktan sonra araç zaten garanti kapsamından çıkıyor ancak bunun üstüne birde motor arızalarıyla karşılaşmak istemiyorum.yardımcı olurmusunuz .taktırayımmı taktırmayayımmı _?

Yetkili bayi listemizi ilgili linkde bulabilirsiniz.Saygılar
    http://www.brcnerede.com

fatih bey ;

yakıt durumu hakkında yardımcı olursanız sevinirim.yada 2008 civic otomatik kullanan diğer üyeler ; stepne tank ile ( yaklaşık 40 litre oluyor bildiğim kadarıyla ) ne kadar kmö yol yapabiliyoruz . şu anki durumda 130 liralık benzinle otomatik civic ile şehiriçinde 430 km yol yapabiliyoruzki buda yaklaşık 30 kuruş yapıyor . LPG ile bu sarfiyatı kaç kuruşa kadar düşürebilirim.yardımcı olursanız sevinirim .

Alıntı polatahmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fatih bey ;

yakıt durumu hakkında yardımcı olursanız sevinirim.yada 2008 civic otomatik kullanan diğer üyeler ; stepne tank ile ( yaklaşık 40 litre oluyor bildiğim kadarıyla ) ne kadar kmö yol yapabiliyoruz . şu anki durumda 130 liralık benzinle otomatik civic ile şehiriçinde 430 km yol yapabiliyoruzki buda yaklaşık 30 kuruş yapıyor . LPG ile bu sarfiyatı kaç kuruşa kadar düşürebilirim.yardımcı olursanız sevinirim .
    araç oto. vites 2009 civic. Aracın kendi göstergesi 6,7 ile 7,7 arasında değişiyo fakat bu gerçek değil. ankara da litre fiyatı 1,54tl. normal şartlarda kullanırsanız 1.27tl yakıyor eğer biraz süratli kullanıyorsanız bu rakam 1.60tl ye kadar çıkıyor. po dan aldığım 50 tl lik gazla 330-350 km giderken opetle bu rakam 400km' e kadar çıkıyor. ama süratli kullanıyorsanız ki onu da denedim opetten aldığım gazla maksimum 350km gidebiliyorsunuz yani depo dolu ve normal sürerseniz benzinle gittiğiniz 430 km yi 50-55tl lik gaz la gidebilirsiniz. garanti bozulur konusuna gelince benim hocam da var 2008 civic ama bir kere sıkıntısı oldu onu da kullanıcı hatası dediler, yani total karınıza bakınca garanti kapsamı boşa çıkıyor merak etmeyin. su ana kadar 10000km yaptım bir sıkıntı olmadı.kolay gelsin...

evet varsa bende merak ediyorum bende taktırmayı dusunuyorum.

2010 civic otomatik 16 125 ps aracım var emsal araçlara brc taktıran arkadaşlar izlenimlerini yazarlarsa sevinirim bide bu arabaya yakın zamanda brc takmış bana aracı gösterebilecek bi bayi ankarada varmı.
    teşekkürler..

2010 civic 1,6 125ps i-vtec motor otomatik aracıma üretici firması güçlü ve belli (italyan). Disrbütörü güçlü ve Türkiye de en yaygın lpg sistemi olan BRC takmak istiyorum. yakın zamanda ankara da emsali araca brc takmış bir bayiden rica etsem bana bu aracı gösterebilirmi. teşekkürler.

Sayın Asfalt,

28 Aralık 2009 tarihinde size aynı aracı gösterebiliriz.

Saygılarımızla.

Alıntı asfalt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2010 civic 1,6 125ps i-vtec motor otomatik aracıma üretici firması güçlü ve belli (italyan). Disrbütörü güçlü ve Türkiye de en yaygın lpg sistemi olan BRC takmak istiyorum. yakın zamanda ankara da emsali araca brc takmış bir bayiden rica etsem bana bu aracı gösterebilirmi. teşekkürler.

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A

MOCAN OTOGAZ
    "BRC YETKİLİ SERVİSİ"
    MOCAN OTOMOTİV LTD. ŞTİ.
    İvedik Organize San. Bölg. Altın Örnek Sanayi Sitesi Melih Gökçek Bulvarı 564. Sokak No: 60Yenimahalle
    TEL (312) 394 72 22 - (312) 394 73 22 CAN MOCAN 0 533 244 29 49 FATİH GÖKHAN 0 532 615 45 53 www.mocanotogaz.com.tr

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler