+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: FİLTRE DEĞİŞİMİ

FİLTRE DEĞİŞİMİ

Aralık 2008 ayında MOCAN/ANKARA'da Megan II HB Dinamik aracıma sıralı sistem LPG taktırdım. Yaklşık 20000 km yaptım. Acaba filtre değişim km si nedir? Yazılım güncellemenin yararı var mıdır? Mevcut durumda aracın performansından cok memnunum. 5. viteste pedal hareketlerini direk hissediyorum. Acaba yazılım güncellemesi ile bu perofrmans değişir mi? Teşekkürler. Serkan ÖZEL

Cevap: FİLTRE DEĞİŞİMİ

Filtre değişim zamanınız çok geçmiş 10 bin km'de değişimesi gerekiyordu.Lütfen yetkili servisimize müracaat ediniz.İyi çalışmalar

Sayın ilgili yazdıklarımı okumuyormusunuz yoksa cok mu yogunsunuz? Filtre için servise gideyim peki diger sorduklarıma cevabınız nedir? Ben sormaktan usenmıyorumda siz cevap vermekten mı usenıyorsunuz?

Yazılım güncellemesi şeklinde bir uygulamamız yok sizin montaj tarihiniz de zaten en son proğram kullanılmaktaydı artı yetkili servisin size filtre değişim aralıklarını söylemesi gerekiyordu siz veya servis olayı atladı sanırız.İyi çalışmalar

Wink Cevap: FİLTRE DEĞİŞİMİ

LPG takıldıktan 30.000 km sonra filtre değişimi için gittim. Değişim yaptılar ancak çok da kirlenmemiş dediler. Genelde temiz yerlerden aldığım için olabilir.

Eğer ille ucuz olsun diye her önünüze gelen yerden gaz almıyorsanız 10.000 km de bir filtre değişimi yapmak biraz gereksiz gibi geliyor bana.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler