+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: yeni versiyon hakkında yardım

yeni versiyon hakkında yardım

sanırım yeni bir versiyon çıkmış(sıralıda) bu yeni versiyon hakkında bilgi veririmisiniz?

Cevap: yeni versiyon hakkında yardım

Cevap için sorunuzu biraz daha açarmısınız.Saygılar

Alıntı mudo77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sanırım yeni bir versiyon çıkmış(sıralıda) bu yeni versiyon hakkında bilgi veririmisiniz?
    Bende aynı soruya cevap aramak için foruma üye oldum. Yeni versiyon ile kastedilen sanırım dual sıralı sistem. Eğer bu kastedilmemişse bile benim sorum olarak kabul eder ve cevaplarsanız çok memnun olurum. Nedir bu dual denen sıralı sistem ? farkı nedir?

Başka bir sistem için burda herhangi bir yorum yapmayı pek doğru bulmuyoruz.Fakat sistemlerimiz ile ilgili sorulara cevap verebiliriz.Saygılar

Efendim bu sistem yakıt aktarımı için iki farklı yol mu kullanıyormuş neymiş, daha üst versiyon bir sistem olduğunu iddia ediyor. Zaten bilsem yardım istemem. Aracıma sıralı sistem taktıracam, hangini taktırayım karar veremiyorum ???

Aracınız marka model vs nedir yazarmısınız.Saygılar

Yeni bir ürünün müşteri memnuniyeti sağlaması uzun ve zorlu bir süreçtir. Ömür, bakım gereksinimi, yaygın servis ağı, garanti kapsamındaki işlere firma ve servis yaklaşımı gibi kriterler ön plana çıkar.
    Daha önce aynı ürünü kullanmış ve memnun müşteri referansları da çok önemli.
    Ayrıca konumuzla ilgili olarak, sistemin herhangi bir otomotiv firmasınca test edilip edilmediği, yeni nesil araçlarla teknolojik uyumlu olup olmadığı, herhangi bir otomobil firması tarafından ürünün sıfır araçlara monte edilip benzinli araçlarla aynı garantinin verilip verilmediği çok önemlidir.
    Araştırmanızı bu kriterlere göre yaparsanız doğruyu kolaylıkla bulursunuz. İyi günler.

Alıntı sultanzade Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Efendim bu sistem yakıt aktarımı için iki farklı yol mu kullanıyormuş neymiş, daha üst versiyon bir sistem olduğunu iddia ediyor. Zaten bilsem yardım istemem. Aracıma sıralı sistem taktıracam, hangini taktırayım karar veremiyorum ???

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

Alıntı 2A Mühendislik A.Ş. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni bir ürünün müşteri memnuniyeti sağlaması uzun ve zorlu bir süreçtir. Ömür, bakım gereksinimi, yaygın servis ağı, garanti kapsamındaki işlere firma ve servis yaklaşımı gibi kriterler ön plana çıkar.
    Daha önce aynı ürünü kullanmış ve memnun müşteri referansları da çok önemli.
    Ayrıca konumuzla ilgili olarak, sistemin herhangi bir otomotiv firmasınca test edilip edilmediği, yeni nesil araçlarla teknolojik uyumlu olup olmadığı, herhangi bir otomobil firması tarafından ürünün sıfır araçlara monte edilip benzinli araçlarla aynı garantinin verilip verilmediği çok önemlidir.
    Araştırmanızı bu kriterlere göre yaparsanız doğruyu kolaylıkla bulursunuz. İyi günler.

Efendim, bir mühendis gibi değil de, bir esnaf gibi cevap veriyorsunuz sorularıma. Doğrusu beklentim bu cevaplar değil. Alanında yıllardır (benim zannım bu tabi) emek veren bir mühendis olarak, bu alanda çıkan yenilikleri, teknolojik gelişmeleri takip etmiyor olmanız düşünülemez. (Eğer öyle ise zaten sormamış kabul edin.) Mutlaka ki bu sistemi duymuş, en azından benim kadar merak edip sitesine girmiş, incelemiş, bizim anlamakta güçlük çektiğimiz bir yığın mesleki literatür kavramları ile ifade edilen teknoloji hakkında bir fikir sahibi olmuşsunuzdur. Elbette yukarıda saydıklarınız önemli ölçüler elbet. Ancak; aynı kategoride, aynı kulvarda yarışan teknolojiler arasında bir tercih durumunda geçerli kriterler. Bu ise farklı bir teknoloji olduğu iddasında ve bir yığın açıklama yapmışlar sitelerinde. Ben acizane bu açıklamaları amatör bir sürücü olarak kavrayıp kıyaslayabilecek teknik donanıma, bununla ilgili formasyona sahip değilim. Bu yüzden bir mühendis olarak bu kıyaslamayı, sizden bekliyorum.
    Bu arada aracım 2001 Model Megane RXT. Saygılar... :confused0024:

Sn. Sultanzade,
    Başka bir ürün hakkında yorum yapmayı doğru bulmuyoruz. Bu forumda kendi ürünlerimiz hakkında bilgi ve tecrübelerimizi paylaşıyoruz. Kendi işimize bakıyoruz. Bu yıllardır böyle ve bundan sonrada bu çizgide devam edecek. Zaten cevabımızda herhangi bir ürün için seçim kriterlerinin neler olacağını genel hatlarıyla belirttik. Kılavuz budur. Tartışma istiyorsanız diğer forumlarda bolca bulabilirsiniz.
    Örnek:
    http://forum.donanimhaber.com/m_30927394/tm.htm

İyi günler.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

Alıntı 2A Mühendislik A.Ş. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sn. Sultanzade,
    Başka bir ürün hakkında yorum yapmayı doğru bulmuyoruz. Bu forumda kendi ürünlerimiz hakkında bilgi ve tecrübelerimizi paylaşıyoruz. Kendi işimize bakıyoruz. Bu yıllardır böyle ve bundan sonrada bu çizgide devam edecek. Zaten cevabımızda herhangi bir ürün için seçim kriterlerinin neler olacağını genel hatlarıyla belirttik. Kılavuz budur. Tartışma istiyorsanız diğer forumlarda bolca bulabilirsiniz.
    Örnek:
    http://forum.donanimhaber.com/m_30927394/tm.htm

İyi günler.
    Peki. Teşekkürler...

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler