+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: i10 modelinde lpg

i10 modelinde lpg

Merhaba sayın brc yetkilileri ben aracıma lpg kiti taktırmayı düşünüyorum ancak aracım yeni bir model olduğu için daha önce herhangi bir i10 modeline uygulama yapılıp yapılmadığını yapıldıysa yakıt tüketim değerleri konusunda sizden bilgi almak istiyorum.

Cevap: i10 modelinde lpg

Sn i10,
    İlgili araçlara lpg dönüşümü yapılmıştır.İlgili araçların sıfır km alınması durumunda müşterilere Hyundai garantisi ile lpg dönüşümü yapılmış olarak teslim edilmektedir.Yakıt tüketimini benzin tüketimi ile kıyaslamak gerekir litre olarak benzinden max.%15-20 daha fazla lpg tüketiminiz olur.Daha geniş bilgi için yetkili bayilerimiz ile görüşebilirsiniz.İlgnize teşekkür ederiz.
    http://www.brcnerede.com

Zonguldak Ereğli' de HYUNDAI simge plazanın başlatmış olduğu günlük 15 tl ye lpg li HYUNDAI ERA modeli kampanyası başlamıştır. 22 05 2009 itibariyle basın tanıtımı yapılmıştır. Şahinler Oto 2A Zonguldak BRC yetkili servisi olarak tanıtımda yerimizi aldık. Hedef 400 lpg li ERA. Tüm BRC ailesine hayırlı olsun. Kullanıcılara kazasız günler dileriz. Tanıtımtan lpg li aracların resimleririni yakın zamanda yine burada görebilirsiniz. Sağlıcakla kalın. Yenilikte BRC yi izlemeye devam.

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A

resimlerimiz

BRC
    2A

Cevap: hyundai resimleri

kampanya dahilindeki yaptığımız hyundai era montaj resimleri.
    ŞAHİNLER OTO ZONGULDAK 2A BRC YETKİLİ SERVİSİ 03723164821 ::PDT_136:

BRC
    2A

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler