+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BRC VE MOCAN OTOGAZ SİSTEMLERİNE TEŞEKÜRLER...

BRC VE MOCAN OTOGAZ SİSTEMLERİNE TEŞEKÜRLER...

2000 MODEL VECTRA CDX SAHİBİYİM.ARACIMA GEÇEN YIL BRC LPG SİSTEMİ TAKTIRDIM.O GÜNDEN BERİ EN UFAK BİR PROBLEM YAŞAMADIM.BU GÜNE KADAR YAKLAŞIK 15000 KM YOL YAPTIM VE ŞU AN KADAR EN KÜÇÜK BİR PROBLEM DAHİ YAŞAMADIM.ÜSTELİK 2000 CC MOTORA SAHİP BİR ARAÇ OLMASINA RAĞMEN BİR DEPOYLA (40 LİTRE) EN AZ 400 KM YOL YAPIYORUM. BU KULLANIM ŞEKLİME BAĞLI OLARAK 450-480 KM KADAR ÇIKIYOR. AMA ŞU ANA KADAR ASLA 400 KM ALTINA DÜŞMEDİM. ŞUNUDA SÖYLEMEDEN GEÇEMEYECEĞİM PERFORMANS OLARAKTA BENZİNLİDEN HİÇ BİR FARKI YOK. YANİ ŞÖYLE ORT. KMDE 15 KURUŞ YAKACAKSINIZ VE 2000 CC ARACIN KEYFİNİ ÇIKARTACAKSINIZ. BENZİNDEYKEN İNANIN GAZA BASMAYA KORKAR OLMUŞTUM. DÜŞÜNEN ARKADAŞLARA OPEL VECTRADA BRCYİ VE ANKARADA MOCAN OTOGAZI TAVSİYE EDİYORUM. BURDAN HEM BRCYE HEMDE KALİTELİ İŞÇİLİKLERİNDEN VE İŞLERİNİ CİDDİYE ALIŞLARINDAN DOLAYI MOCAN OTOGAZA TEŞEKKÜR EDİYORUM. Ö.TANRISEVER :OK::OK::OK:

Cevap: BRC VE MOCAN OTOGAZ SİSTEMLERİNE TEŞEKÜRLER...

Sayın vieri2005,

Aracınızdaki BRC sistemini güle güle kullanmanızı temenni ederi, hakkımızdaki güzel düşünceleriniz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla

Alıntı vieri2005 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2000 MODEL VECTRA CDX SAHİBİYİM.ARACIMA GEÇEN YIL BRC LPG SİSTEMİ TAKTIRDIM.O GÜNDEN BERİ EN UFAK BİR PROBLEM YAŞAMADIM.BU GÜNE KADAR YAKLAŞIK 15000 KM YOL YAPTIM VE ŞU AN KADAR EN KÜÇÜK BİR PROBLEM DAHİ YAŞAMADIM.ÜSTELİK 2000 CC MOTORA SAHİP BİR ARAÇ OLMASINA RAĞMEN BİR DEPOYLA (40 LİTRE) EN AZ 400 KM YOL YAPIYORUM. BU KULLANIM ŞEKLİME BAĞLI OLARAK 450-480 KM KADAR ÇIKIYOR. AMA ŞU ANA KADAR ASLA 400 KM ALTINA DÜŞMEDİM. ŞUNUDA SÖYLEMEDEN GEÇEMEYECEĞİM PERFORMANS OLARAKTA BENZİNLİDEN HİÇ BİR FARKI YOK. YANİ ŞÖYLE ORT. KMDE 15 KURUŞ YAKACAKSINIZ VE 2000 CC ARACIN KEYFİNİ ÇIKARTACAKSINIZ. BENZİNDEYKEN İNANIN GAZA BASMAYA KORKAR OLMUŞTUM. DÜŞÜNEN ARKADAŞLARA OPEL VECTRADA BRCYİ VE ANKARADA MOCAN OTOGAZI TAVSİYE EDİYORUM. BURDAN HEM BRCYE HEMDE KALİTELİ İŞÇİLİKLERİNDEN VE İŞLERİNİ CİDDİYE ALIŞLARINDAN DOLAYI MOCAN OTOGAZA TEŞEKKÜR EDİYORUM. Ö.TANRISEVER :OK::OK::OK:

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A

MOCAN OTOGAZ
    "BRC YETKİLİ SERVİSİ"
    MOCAN OTOMOTİV LTD. ŞTİ.
    İvedik Organize San. Bölg. Altın Örnek Sanayi Sitesi Melih Gökçek Bulvarı 564. Sokak No: 60Yenimahalle
    TEL (312) 394 72 22 - (312) 394 73 22 CAN MOCAN 0 533 244 29 49 FATİH GÖKHAN 0 532 615 45 53 www.mocanotogaz.com.tr

Cevap: BRC VE MOCAN OTOGAZ SİSTEMLERİNE TEŞEKÜRLER...

Ben 40 litrelik depoyla (yaklaşık 32-35 litre gaz alır) 330 km. ancak yapabiliyorum. Çoksa çok.
    Kış günleri trenlerle geçtin mi uzak köylerden
    Gördün mü dehşetini, tipinin karın...
    Çektin mi hiç acısını istasyonlarda
    Tandır ekmeği satan, yumurta satan
    Yarı çıplak çocukların...

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler