+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: CİTROEN C2 VTS 1.6

CİTROEN C2 VTS 1.6

CİTROEN C2 ARACIMI ÇOK SEVEREK VE BEYENEREK ALDIM. HENÜZ 16.000 KM DE LPG YE HİÇ SICAK BAKMIYORDUM AMA BRC VE SİZİN FİRMANIZ HAKKINDA GÜVEN DOLU SÖZLERİ DUYUNCA İLGİSİZ KALAMADIM.

ARACIN KAFASININ KARIŞMAMASINA YADA PROBLEMLİ ÇALIŞMAMASINA %100 GARANTİ VEREBİLİYORMUSUNUZ?

BİRDE BENZİN POMPASININ DEWAMLI OLARAK ÇALIŞIP ISINIP YANMASI GİBİ BİR PROBLEME KARŞI ÇIKARTILAN RÖLE TARZI SİSTEMLER MEVCUT. BRC KİTNİZDE BÖYLE BİR SİSTEM MEVCUTMU ? EĞER YOKSA ALIP TAKTIRMAMIZI TAVSİYE EDERMİSİNİZ?

YOLDA SABİT HIZDA GİDERKEN BİR ANDA GAZA BASTIĞIMDA YADA VİTES KÜÇÜLTTÜĞÜMDE BENZİNE TAM GEÇİŞ YAPIYORMU?

C2 VTS LER ÇOK HASSAS ARAÇ OLDUKLARI İÇİN KORKUYORUM VE TAKIP OLMADI SÖKELİM DEME GİBİ BİR MADDİ İMKANA SAHİP DEĞİLİM BİR PROBLEM YAŞARMIYIM?

Cevap: CİTROEN C2 VTS 1.6

1-Aracınız benzinde düzgün çalışıyor ise lpg'de de düzgün çalışacak.
    2-Aracın kafasının karışması gibi bir durum söz konusu değildir.Kafa karaışması aracın kafası nasıl karışır sebebi nedir bilmeyenlerin kullandığı bir benzetmedir.
    3-Benzin pompasının durdurulmasını tavsiye etmiyor ve gerek görmüyoruz.
    4-Tam gazda benzine geçiş şeklinde bir olay sistemlerimiz de yoktur.
    5-Ayni tip araç dönüşümleri ve daha geniş bilgi için yetkili bayilerimiz ile görüşebilirsiniz.
    http://www.brcnerede.com

İYİ GÜNLER ŞU ANDA YAPTIRMAK İSTESEM BANA NE KADARA MAL OLUCAK LPG SİSTEMİ?

PSA MODÜLÜ DENİLEN MODÜL TAKILACAKMI?
    TAKILACAKSA EKSTRADAN NE KADAR ÜSRET ÖDEMEM GEREK?

BENİM YEDEK LASTİĞİM ARACIN ARKA DIŞ ALT TARAFINDA DURUYOR. DIŞINA KORUMALIK YAPTIRIP SİMİT LPG TANKINI ORAYA TAKMAMIZ MÜMKÜNMÜDÜR?

BİRDE BENİM SENEDE YAPTIĞIM YOL EN FAZLA 6-7 BİN KM SİZCE DEĞERMİ?

SAYGILARIMLA.

-Maliyet ve ödeme secenekleri için yetkili bayilerimiz ile görüşmeniz gerekiyor.
    -Exstradan PSA modülü takılabilir ve ek ücrete tabidir maliyet konusunu yetkili bayimiz ile görüşmeniz gerekiyor.
    -Simit tank istemeniz durumun da aracınıza özel dıştan tank uygulanacak dahaz maliyet ve kolay montaj için aracınıza silindir tank uygulamasıda yapılabilir.

Cool Cevap: CİTROEN C2 VTS 1.6

Alıntı xhadesx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İYİ GÜNLER ŞU ANDA YAPTIRMAK İSTESEM BANA NE KADARA MAL OLUCAK LPG SİSTEMİ?

PSA MODÜLÜ DENİLEN MODÜL TAKILACAKMI?
    TAKILACAKSA EKSTRADAN NE KADAR ÜSRET ÖDEMEM GEREK?

BENİM YEDEK LASTİĞİM ARACIN ARKA DIŞ ALT TARAFINDA DURUYOR. DIŞINA KORUMALIK YAPTIRIP SİMİT LPG TANKINI ORAYA TAKMAMIZ MÜMKÜNMÜDÜR?

BİRDE BENİM SENEDE YAPTIĞIM YOL EN FAZLA 6-7 BİN KM SİZCE DEĞERMİ?

SAYGILARIMLA.
    merhaba senede 6 - 7 bin km gezerim demişsinizya lpg taktırdıktan sonra bu değerler 12 - 14 bin km olacaktır emin olun.:PDT_136:
    :PDT_95:

Ben hala kendime net bir cevap bulamadım ve maddi olumsuzluklardan dolayı lpg taktıramadım. Tek öğrenmek istediğim şey CİTROEN C2 VTS 2006 model olan aracıma brc marka dıştan simit tank uygulaması yaptırıp yaptıramayacağım konusunda net bir bilgi. Diğer lpg firmalarında kendim gördüm dışarıdan simit tank takılmış ve halende takılıyor. Ben marka olarak brc istiyorum ve telefonla sorduğum birkaç yerde simit tank uygulaması yapılamayacağı söylendi. En son Ayar otogaz servisini aradığımda takabileceklerini söylediler. Ama pek inandırıcı glmedi. Projeyle ilgili bir husustan dolayı galiba çelişkiye düşülüyor.
    Ben aracıma yasal olarak dışarıdan simit tank uygulaması yaptırabilirmiyim saygılarımla??

Dışdan tank uygulaması için tank muhafaza tabanının yeden yaklaşık 20 cm yüksek olması gerekmektedir. Aracınızın öncelikle yerden yüksekliği bu duruma uygun olması gerekiyor. Ayrıca aracınıza çapı düşük kalem tan olarak bilinen ince uzun silindir tanklarda aracınıza uygulanabilir. Uygulama yapan yetkili bayimiz size mutlaka resmi evraklarınızı verecektir. Tavsiyemiz ilgili link deki yetkili bayilerimiz ile yüz yüze görüşmeniz. Bilginize saygılar

Arkadaşlar sonunda c2 vts 2006 model 1.6 olan aracıma lpg dıştan tank uygulaması yapıldı.
    İlgilerinden dolayı 2A mühendisliğe ve AYAR OTOGAZ TANER UÇAR beye saygılarımı ve teşkkürlerimi sunuyorum.
    Araçta hiçbir sıkıntı yok arıza lambası yok vuruntu yok çekişten düşme çok ama çok az 5 viteste düşük devirde hissediliyor onun harici benzinden farkı neredeyse yok gibi. Bagajım küçük olduğu için içeriye tank istemiyordum 3 seneden beride net bir cevap alamamıştım hatta burayada yazmıştım. Taner bey sağolsun çok yardımcı oldu bütün gün aracın başındaydım ama bu şekilde temiz işçilik yapıldığını bilseydim boşa beklemezdim.
    Eski kulaktan dolma sözleri unutun tasarruf istiyorsanız düşünmeden brc taktırın. Arac çok daha sessiz çalışıyor lpgde. Geçişleri asla hissetmiyorsunuz. Ayrıca dıştan tank uygulaması için heryerde 150 tl fark istedikleri halde farksız olarak 12 ay taksitle yaptırdım. Tekrar teşekkürler.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler