+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2009 Megan 2 LPG

2009 Megan 2 LPG

iyi günler 2009 model 1.6 benzinli Megan 2 aracım için önerdiğiniz ürününüz ve renaultun vermiş olduğu garantinin sonlanıp sonlanmayacağı konusunda bilgi verebilirmisiniz teşekkürederim.

Cevap: 2009 Megan 2 LPG

Aracınıza uygun kitimiz MY-07'dir.Renault garantisi için aracı aldığınız plaza ile görüşmenizi tavsiye ederiz.Saygılar

iyi çalışmalar.aracıma lpg konusunda 2A İZMİR AUTOGAS servisinizde taktırmaya karar verdim.inşallah bir aksilik olmazsa salı günü taktıracağım.size yakıt dolum yeri ve yakıt tankı hakkında sorum olacak.
    Renault Megan2 lerde olan benzin dolum yerinin yanına lpg dolum yerinin yapılması ve simit tank takılması araç muayenesinde sorun oluşturur mu? teşekkürler.

Bu tip uygulamalar bölgelere göre değişiklik göstermektedir.Bulunduğunuz bölgedeki yetkili bayi ile görüşmeniz daha yerinde olur.Saygılar

sayın 2a yetkilileri bu hafta tam brc taktıracak iken bir arkadaş BRC nin enjektörlerinin ithal olmadığını fimanın kendileri ürettiğini bu yüzden tecih etmememi söyledi.bende size sormak istedim.gerçeklik payı nedir diye .teşekkürederim

Arakadaşınız size BRC ürünü kullanamayanların ve satışını yapamayanların uyguladığı pazarlama taktiğini aktarmış.Enjektörler üzerinde seri numaraları mevcuttur BRC İtlya'dan seri numarsaı ile sorgulama yapabilirsiniz.Saygılar

teşekkürederim,içimi rahatlattınız.

MRBLAR BNDE MEGANE 2 YE LPG TAKTIRMAK ISTIYORUM TEKIRDAGDA OTURUYORUM BURADA VEYA ISTANBULDAKI ADRESINIZ NERESI ACABA

Yetkili bayi listemize ilgili linkden ulaşabilirsiniz.Saygılar
    http://www.brcnerede.com

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler