+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: opel astra 2004 g sahibiyim aracıma brc marka lpg taktırmayı düşünüyorum yardım

Smile opel astra 2004 g sahibiyim aracıma brc marka lpg taktırmayı düşünüyorum yardım

selamlar ben kiliste yasıyorum brc taktırmayı düşünüyorum antepte taktıracam daha önce taktırmış bir arkadas varsa hangi yetkili serviste taktırdığını belirtirse ve problem var mı. birde eksoz monıfodununmutlaka sökülerek takılması gerektiğini okudum bır forumda yetkili servisler bu konuda bilgileri var mı illa belirtmek gerekiyormu cünkü aracın basında bekleyemeyecegım zmanım cok yok işlerim var sorun olur mu bu konularada beni bilgilendirirseniz sevınırım yalnız bır an önce bilgi verirseniz sevinirim cünkü cuma günü bos vaktim var cuma günü taktıracam.simdiden tesekkürler

Cevap: opel astra 2004 g sahibiyim aracıma brc marka lpg taktırmayı düşünüyorum yardım

Aracınıza MY-07 madeli uygulanacak eksoz manifoltu ile lpg montajının herhengi bir ilişikisi yoktur.Sanırız emme manifoltu demek istediniz.Aracınızı yetkili bayilerimizin görmesini sağlayınız manifold uygun ise delme işlemi yapılmadan Gaz Piposu ile montaj yapılabilir.İlgili link de yetkli bayi listemizi bulabilirsiniz.Saygılar
    http://www.brcnerede.com

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler