+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2 A yetkilileri beni aydınlatabilirlermi?

Exclamation 2 A yetkilileri beni aydınlatabilirlermi?

bugun bir arkadaşımdan aldığım habere göre brc italyan malı dedi önce italyadan geliyordu ancak şuan talep arttığı için türkiyede üretiliyormuş madein türkiye yanii doğrumudur yoksa italyan malıdır ve bütün parçalar italyadanmı geliyordur butün forumdaki arkadaşlarda bilgi sahibi olmuş olurlar şimdiden teşekkürler

Cevap: 2 A yetkilileri beni aydınlatabilirlermi?

Tank ve aksesuarları hariç, tüm ekipmanlar orijinaldir. Bu çamur korsanlar tarafından atılmaktadır.
    Herhangi bir yetkili servisimize uğrayarak ürünleri kendi gözünüzle görüp, ürünler üzerindeki özel seri no' larını, 3 boyutlu özel barkodlarını, kutuların içinden çıkan, tüm dünyada geçerli BRC firmasının garanti belgelerini inceleyebilirsiniz.
    İyi günler.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

Cool Cevap: 2 A yetkilileri beni aydınlatabilirlermi?

Alıntı ahmet19791979 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bugun bir arkadaşımdan aldığım habere göre brc italyan malı dedi önce italyadan geliyordu ancak şuan talep arttığı için türkiyede üretiliyormuş madein türkiye yanii doğrumudur yoksa italyan malıdır ve bütün parçalar italyadanmı geliyordur butün forumdaki arkadaşlarda bilgi sahibi olmuş olurlar şimdiden teşekkürler
    slm
    ne güzel söylüyorsun.keşke o şekilde olsaydıda biz türk vatandaşımızın bir iş imkyanı olsaydı dimi.italyan marka ama türkiyede üretim ne farkeder sizce ?bence hiçbir fark olamaz çünkü her ne marka olursa olsun patent vede bazı kalite standartları vardır bu yüzden keşke türkiyede olsa diyorum.ama bazı korsan üretimin engellenecek şekilde yapılırsa tabiki.bizler çinlilere kızıyoruz ama bir farkımızda yok gibi herşeyi kopyalıyoruz ucuz yoldan.neyse düşüncelerim bunlar karar sizin tak ve kullan için rahat olsun bizler gibi.:PDT_95:
    :PDT_95:

1988 merdedes 200 karbiratörlü hangi sistem uyumlu tavsiye eden varmı?

Alıntı 2A Mühendislik A.Ş. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tank ve aksesuarları hariç, tüm ekipmanlar orijinaldir. Bu çamur korsanlar tarafından atılmaktadır.
    Herhangi bir yetkili servisimize uğrayarak ürünleri kendi gözünüzle görüp, ürünler üzerindeki özel seri no' larını, 3 boyutlu özel barkodlarını, kutuların içinden çıkan, tüm dünyada geçerli BRC firmasının garanti belgelerini inceleyebilirsiniz.
    İyi günler.
    izmirdeki yetkili srvis nerde. şubeniz varmı

Yetkili servislerimize ilgili linkden ulaşabilirsiniz.Saygılar
    http://www.brcnerede.com

Merhaba..Yerli ürtim malzemeler takılıyor diye bende duydum.tabi ben taktırmadan ve sonra kontrol ederim ama biliyorsunuz herşeyin kopyası var bizim neye bakmamız lazım tam olarak özellikle takıldıktan sonra..??benim 1 sorumda aksesurdan kastınız nedir..??? iyi çalışmalar..

Tank ve aksesuarları (Bakır borular, kauçuk hortumlar, vida ve kelepçeler, izolasyon malzemeleri, hortum ve bakır boru sabitleyici parçalar, su TE' leri ve kelepçeleri) hariç, tüm kritik ana ekipmanlar orijinaldir. Bu çamur korsanlar tarafından atılmaktadır.
    Herhangi bir yetkili servisimize uğrayarak ürünleri kendi gözünüzle görüp, ürünler üzerindeki özel seri no' larını, 3 boyutlu özel barkodlarını, kutuların içinden çıkan, tüm dünyada geçerli BRC firmasının garanti belgelerini inceleyebilirsiniz. Ayrıca montaj sonrası bayilerimiz tarafından ürünlerin seri no' larını da içeren 2A logolu bir garanti belgesi size verilecektir. Bu garanti belgesi düzenlendiği anda bizim sunucularımızda kayıt altına alınmakta ve takılan ürünler izlenmektedir. Yetkili servislerimizde araçlarınızın dönüşümünü güvenle yaptırabilirsiniz.
    İyi günler.

KAYBETMEK YOK

Aynı soruyu bende soracaktım ki araştırırken burada cevabını buldum. İsmi lazım değil tanıdığım bir LPG dönüşüm servisine gittim.2008 yılında Laguna2 aracıma BRC taktırmıştım şimdide aynı aracın 2006 Faz 2 115 bg. lik versiyonuna BRC taktırmak istiyorum dediğimde aldığım cevap oldukça şaşırttı. BRC artık italya da değil Türkiye'de üretiliyor ve kalite olarak diğer yerli kitlerle aynı seviyede neden 650-700 fazla ödeyeceksin deyince tereddüte düştüm. Benim düşünceme göre 600-700 fazla veririm ama kafam rahat eder.
    Madem kalite aynı neden insanlar bu şekilde konuşuyor? Sanırım meyve veren ağacı taşlamak kolay oluyor Ne dersiniz?

Selamlar,
    Muhtemelen o ismini vermediğiniz bayi artık BRC bayisi değil ya da farklı menfaatleri gözetmekte diye düşünüyorum!!
    Kesinlikle ödeyeceğiniz paranın hakkını sonuna kadar verecek ve yerli malzemeler ile fark yaratacak bir ürün almayı düşünüyorsunuz.
    Saygılar...

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler