+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2006 focus ghia yenş montaj

Cool 2006 focus ghia yenş montaj

Sevgili dostlar aranıza yeni katıldım.
    Dün itibarı ile aracıma (2006 ford focus) brc taktırdım ilk izlenimlerim gayet olumlu ancak bir sorum olacak..
    Aracımın performansısı özellikle 2000-3000 devir arasında aşırı derecede düştü.Arabam nerdeyse gitmek istemiyor bu devirlerde.Gerçi
    ustam 2 depo gaz bitirdikten sonra gel tekrar ayarlayacağız demişti ancak bu performans düşüklüğü normal midir??
    Arabayı kullanmak eziyete dönüşmüş durumda şu an için ..
    Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Cevap: 2006 focus ghia yenş montaj

Bahsi geçen sorun için tekrar servise müracaat ediniz normal kabul edeceğimiz bir durum değildir.Bize özelden ilgili montajcıyı yazarmısınız yetkili bayimiz olup olmadığını kontrol etmek isteriz.Saygılar

size özel mesaj gonderdım ancak ustamdan memnunum şikayet olarak algılamayın lutfen..
    2006 focus ghia

Performans şikayeti ile Şen otogaz Resul Usta'ya müracaat ettim.Ustam benimle ilgilendi ve problemimi çözmek için saatlerini verdi sonunda problemimi çözdü.Sabrına ve ilgisine teşekkür etmek isterim.

Daha sonra ilk uzun yol tecrübeme çıktım.Yaklaşık 300 km. lik yola gittim ve yakıtımı hesapladım.Arabam km de 117 ykr yakıt tüketti.BRC VE Resul ustama teşekkür ediyorum.
    2006 focus ghia

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler