+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: PSA NEDİR? N İŞE YARAR?

Exclamation PSA NEDİR? N İŞE YARAR?

mrb arkadaşlar megane 2 aracım brc taktırmyaı dşünüyorum ancak şuan için taktırdığımda bu psa denilen şeyde dahilmidir yani takıyorlarmı ve bu psa nedir ne işe yarıyor bilgi verseniz sevinirm teşekkr bu forumu çok sviyorum :OK:

Cevap: PSA NEDİR? N İŞE YARAR?

Özellikle Fransız grubu araçlarda lpg'de araç benzin harcamadığı halde benzin göstergesi düşmektedir.PSA modülü aracı her çalıştırdığımız da göstergeyi resetlemek sureti ile benzin göstergesinin gerçek seviyesini göstermesini sağlamaktadır.Kit montajına fiatı dahil değildir ücret konusunu yetkili bayilerimiz ile görüşebilirsiniz.İlginize teşekkür ederiz.

teşekkürler cevabınız için acaba yaklaşık fiyat yazmanıda mümkünmüdür acaba?

Malesef fiat yazmıyoruz.Yetkili servislerimizle görüşünüz.Saygılar
    http://www.brcnerede.com

03.08.2008 tarihinde Megane II aracıma Ankara'da yetkili bayiide BRC taktırdım. Sağolsun işletme sahibi Tuncay usta, benden PSA modülü için ücret talep etmedi. Hatta montaj işi uzayacak gibi oldu (ki bu durum benden kaynaklanıyordu, işletmenin hiçbir kusuru yoktu), Tuncay usta 1 gün süre ile kullanmam için kendi şahsi arabasını bile hiç çekinmeden önerdi. Teşekkürler Tuncay usta, Teşekkürler Mavidenizler...İlerleyen günler LPG deneyimlerimi yazacağım.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler