+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: YENİ SYMBOL İÇİN LPG

Post YENİ SYMBOL İÇİN LPG

ÖNCELİKLE MERHABALAR.FORUMA YENİ ÜYE OLDUM.2 SENEDİR DİZEL CLIO SEMBOL KULLANIYORDUM,159000 KM OLUNCA SATMAKTA BİRHAYLİ ZORLANDIM VE BÜYÜK BİR ZARARLA SATMAK ZORUNDA KALDIM.ŞİMDİ TEKNİK VERİLERDE ÇOK YAKTIĞI BELİRTİLDİĞİ HALDE BENZİNLİ YENİ SYMBOL SATIN ALDIM.1.4 75HP.BİR SÜRE KULLANIP BRC MARKA LPG TAKTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM.EN İYİ SİSTEMİN BRC OLDUĞU KONUŞULUYOR.
    BİR ARKADAŞIMIN ATİKER MARKA LPG Lİ CLIOSUNU KULLANDIM.ÇEKİŞİ FENA DEĞİL ANCAK DURMALARDA TEKLEME YAPIYOR!BU NORMALMİDİR?
    İNCELEDİĞİM LPG LİARAÇLARDA GAZ GÖSTERGESİ VE TAKILDIĞI YER ÇOK BASİT GİBİ GÖRÜNÜYOR!FARKLI GÖSTERGE TİPLERİ VARMIDIR?(MESELA DIGITAL VE DAHA BÜYÜK)
    HERKESE TEŞEKKÜRLER...

Cevap: YENİ SYMBOL İÇİN LPG

Aracınıza uygun kitimiz MY-07'dir.Anahtarı şık bir tasarıma sahiptir ve istenilen yere montajı yapılabilmektedir.Ürünümüz ile bahsi geçen sorunları yaşamazsınız.Örnek montaj ve daha geniş bilgi için sizi yetkili servislerimize davet ediyoruz.Saygılar
    http://www.brcnerede.com

Cevap: YENİ SYMBOL İÇİN LPG

Alıntı RAYKAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ÖNCELİKLE MERHABALAR.FORUMA YENİ ÜYE OLDUM.2 SENEDİR DİZEL CLIO SEMBOL KULLANIYORDUM,159000 KM OLUNCA SATMAKTA BİRHAYLİ ZORLANDIM VE BÜYÜK BİR ZARARLA SATMAK ZORUNDA KALDIM.ŞİMDİ TEKNİK VERİLERDE ÇOK YAKTIĞI BELİRTİLDİĞİ HALDE BENZİNLİ YENİ SYMBOL SATIN ALDIM.1.4 75HP.BİR SÜRE KULLANIP BRC MARKA LPG TAKTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM.EN İYİ SİSTEMİN BRC OLDUĞU KONUŞULUYOR.
    BİR ARKADAŞIMIN ATİKER MARKA LPG Lİ CLIOSUNU KULLANDIM.ÇEKİŞİ FENA DEĞİL ANCAK DURMALARDA TEKLEME YAPIYOR!BU NORMALMİDİR?
    İNCELEDİĞİM LPG LİARAÇLARDA GAZ GÖSTERGESİ VE TAKILDIĞI YER ÇOK BASİT GİBİ GÖRÜNÜYOR!FARKLI GÖSTERGE TİPLERİ VARMIDIR?(MESELA DIGITAL VE DAHA BÜYÜK)
    HERKESE TEŞEKKÜRLER...

Sayın Raykan;

Aracınız benzinde nasıl çalışıyorsa lpgde de bu şekilde çalışmalıdır.BRC MY-07 de en ufak bir sorun yaşamazsınız.Güvenle aracınıza dönüşüm yaptırabilirsiniz.Verdiğimiz linkte clio nun montaj resimlerini inceleyebilirsiniz.

http://www.ozenclerotogaz.com.tr/mon...=5&model_id=28

Özençler 2A Çorum Otogaz
    BRC BÖLGE BAYİ
    www.ozenclerotogaz.com.tr

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A
    ÖZENÇLER OTOGAZ ABDULLAH ÖZENÇ
    Çepni Mah. Aşağı San. 6.Çelik Sokak
    No:6-8-10 ÇORUM Tel:0364 213 51 73
    MEHMET ÖZENÇ GSM:0533 523 67 59
    www.ozenclerotogaz.com.tr