+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: hava filtresi değişimi

hava filtresi değişimi

selamlar. fiat uno hava filtresini değiştirmem gerekiyor. dağ başı bir yerdeyim. bu güne kadar değişimi hep 2a'nın kağıthanedeki servisinde yaptırdım. hava filtresi değişimini aynı zamanda gaz ayarı da yapılması için otogaz servisinde yapılmasını önerdiklerden. buralarda çok toz toprak olduğundan filtreyi kendim değiştirmek istiyorum. servise gitmem çok zor.

herhangi bir sıkıntı olur mu?

teşekkürler..

Cevap: hava filtresi değişimi

Tekrar ayar istemeyebilir değişim sonrası duruma bakmak daha doğru olur.Saygılar

Cevap: hava filtresi değişimi

Alıntı thpozitif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selamlar. fiat uno hava filtresini değiştirmem gerekiyor. dağ başı bir yerdeyim. bu güne kadar değişimi hep 2a'nın kağıthanedeki servisinde yaptırdım. hava filtresi değişimini aynı zamanda gaz ayarı da yapılması için otogaz servisinde yapılmasını önerdiklerden. buralarda çok toz toprak olduğundan filtreyi kendim değiştirmek istiyorum. servise gitmem çok zor.

herhangi bir sıkıntı olur mu?

teşekkürler..
    burda fıltreden kasıt lpg fıltresı degılde hava fıltresıyse bence degısımı kendınız yapabılırsınız lpg ıle alakalı bırseye dokunmadan degısıyor ıse bence ayarda gerekmez ayrıca hava fıltresıyle lpg ayarının ne alakası var? bende fıat kullanıyorum 3,000 4,000 km de hava fıltremı mutlaka deıstırırım yıne de aklınıza takılan bırsey olursa www.fiat.web.tr adresıne uye olarak kendınızı tanıtıp sorunlarınızı ve sorularınızı paylasabılrısınız

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler