+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 30 GUNLUK YENI ARABAMA BRC TAKTIRDIM

Merhabalar,  ben Izmirden Sebahattin Kocoglu.

6 gun once Fial Albeaya Ciglideki Gayem Otogazda Brc Sequent 24 sistemini taktirdim.

Arabanin yakiti 55% indi. Yani cok ekonomik gercekten.

Benim sadece tek bir sorunum var. Arabamin tupunu tam doldurduktan sonra yaklasik 200 km yol aldigimda arabayi bosa aldigimda stop ediyor. Mesela kirmizi lambada beklerken.

Bunun bir caresi var mi.

Bana yardimci olursaniz sevinirim.

Bu arada Gayem Otogazda nakit 1650 Ytl ye taktilar. Izmirde oturanlarin bilgisine sunarim.
    Servis ve Musteri memnuniyeti gercekten super.

Omer beye tesekkurlerimi sunuyorum.
    Selamlar

DOBLO ve Albea larin bazi modellerinde krank saft sensorunde sikintilar oluyor. Aracin devir sinyali buradan alindi ise, bu sinyal kablosunun atesleme bobinine baglanmasi sorununuzu cozecektir.
    Sorunsuz kullanimlar dileriz.

Onemli olan motorun devrinin temiz bir sinyalle Gaz ECU suna bildirilmesi. Onun disinda sistemin calismasina bir etkisi yok.
    Iyi gunler.

Merhaba Kadir bey,

sizi tekrar rahatsiz ediyorum.

Sinyal kablosunu krank saft sensorunden alinip atesleme bobinine baglanmasinin herhangi bir dezavantaji var mi ???

Cevremden duyduguma gore krank saft sensorunden sinyal almasi daha saglikli oldugu yonunde.

Lutfen beni bilgilendirin.

Question Cevap: 30 GUNLUK YENI ARABAMA BRC TAKTIRDIM

Herkese selamlar,
    Bu ayın 20 sinde Fiat Abea Sole 1.4 fire dynamic aracım fabrikadan gelecek.Ödemelerini yaptım.
    Bu araca BRC veya TARTARİNİ marka lpg taktırmayı düşünüyorm.Aracı inşallah uzun süre kullanmayı düşünüyorum.( deponun stepnenin yerine düşünüyorum)
    1-Araç garanti kapsamından çıkar mı?( Aracın garantili olması okadar önemli mi?)
    2-Sizce 0 araca lpg taktırmak mantıklı mı?
    3-Maliyeti ne kadar olur?
    4-Kocaeli veya Sakaryada yetkili servis ismi veririmisiniz?
    Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler, saygılar.

Cevap: 30 GUNLUK YENI ARABAMA BRC TAKTIRDIM

Bence aracın rodajı bittikten sonra uygulama yapılması daha mantıklı hayırlı olsun

Rodaj eskidendi. Şimdi araçlar rodajlı geliyor.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

Alıntı ER_54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar,
    Bu ayın 20 sinde Fiat Abea Sole 1.4 fire dynamic aracım fabrikadan gelecek.Ödemelerini yaptım.
    Bu araca BRC veya TARTARİNİ marka lpg taktırmayı düşünüyorm.Aracı inşallah uzun süre kullanmayı düşünüyorum.( deponun stepnenin yerine düşünüyorum)
    1-Araç garanti kapsamından çıkar mı?( Aracın garantili olması okadar önemli mi?)
    2-Sizce 0 araca lpg taktırmak mantıklı mı?
    3-Maliyeti ne kadar olur?
    4-Kocaeli veya Sakaryada yetkili servis ismi veririmisiniz?
    Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler, saygılar.
    BRC SEQUENT-24 modelimiz FIAT tarafından test edilerek onaylanmış bir üründür ve araçla teknolojik olarak uyumludur.
    Montajı bayimiz olan TOFAŞ servislerinde yaptırırsanız araç Garanti' den çıkmaz.
    Anasayfamızdaki YETKİLİ SERVİSLERİMİZ LİSTESİNDE yeralan İstanbul TOFAŞ servislerinde montajınızı yaptırıp, İzmit veya Adapazarı' ndaki bayilerimizden servis alabilirsiniz.
    İyi günler.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

İlginiz için teşekürler.

SAYIN YETKİLİ;
    FİAT ALBEA SOLE ARACIMI 2 GÜN ÖNCE TESLİM ALDIM.
    ERZURUM FİAT ÇİMENLERDEN ALDIM. BRC MARKA LPG TAKTIRMAK İÇİN FİYAT SORDUĞUMDA PEŞİ 1700 YTL TAKSİTLİ İSE 2100 YTL CİVARINDA FİYAT VERDİLER.
    BUNUN DIŞINDA SİZN SÖYLEDİĞİNİZ GİBİ ARACIN GARANTİDEN ÇIKMAMASI GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİĞİMDE, ARACIN GARANTİDEN ÇIKACAĞINI SÖYLEDİLER.
    BU KONUDA YARDIMLARINIZI VE BİLGİLERİNİZİ PAYLAŞMANIZI BEKLİYORUM.

İSTANBUL-ADAPAZARI-KOCAELİ İLLERİNDEN BİRİNDE TAKTIRABİLİRİ.PLAKA 54.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler